SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Ceny tých najlepších elektrických kolobežiek značky KUGOO opäť padajú! Toto by si rozhodne nemal zmeškať

Základný mestský model so skromným dojazdom, či výkonná mašina, ktorá pohodlne nahradí skúter? Ponuka výrobcu KUGOO je naozaj široká.

Cestovanie na elektrických kolobežkách dáva v mestských podmienkach čoraz väčší zmysel. Mestá sú čoraz viac preplnené autami, pričom cestovanie MHD nemusí byť vo všetkých prípadoch najpohodlnejším spôsobom dopravy. Častokrát aj ku zastávkam MHD treba dochádzať, či už bývate priamo v meste, alebo do mesta dochádzate. Riešením by tak mohla byť práve elektrická kolobežka, ktorá Vás môže dopraviť nie len priamo na plánované miesto, ale v prípade väčšej vzdialenosti aj na spomínanú zastávku MHD, autobusu, či na vlakovú stanicu. O pohodlnosti elektrickej kolobežky oproti klasickému mestskému bicyklu zrejme ani hovoriť nemusíme, keďže ide o neporovnateľne odlišný spôsob dopravy bez nutnosti „pedálovať“ a potiť sa.

Donedávna však nebola kúpa elektrickej kolobežky taká dostupná, ako dnes. Donedávna o investícii do elektrickej kolobežky príliš veľa z nás ani neuvažovalo, no postupom času sa na trhu začali objavovať výrobcovia, ktorí sa snažili osobnú elektromobilitu priblížiť aj bežným spotrebiteľom. Jedným z takýchto výrobcov je aj spoločnosť KUGOO, ktorá na trhu pôsobí už niekoľko rokov a jej modely patria medzi najlepšie modely vo svojich cenových kategóriách. Dnes si preto spoločne predstavíme niekoľko skvelých modelov s cenovkami, ktoré rozhodne stoja za pozornosť.

KUGOO S1 – základný model s atraktívnou cenovkou

Elektrická kolobežka KUGOO S1 je najdostupnejším modelom od tohto výrobcu určeným pre dospelých ľudí. Tento „tátoš“ v sebe ukrýva 350W elektromotor, čím je zabezpečená maximálna rýchlosť na úrovni 30 km/h. Vďaka batérii s kapacitou až 6 000 mAh sa dá z elektrickej kolobežky vyžmýkať až 30 km dojazdu.

Taktiež treba spomenúť, že táto kolobežka má vďaka prepracovanému dizajnu konštrukcie iba skvelých 11 kilogramov, pričom disponuje nosnosťou až 120 kg. S aktuálnou cenovkou iba 226,87 eur s bezplatným doručením z PL skladu pri uplatnení kupónu „GKB801S“ tak ide o jedného z najhorúcejších adeptov na kúpu v prípade, že hľadáte kolobežku ideálnu na presúvanie v rámci mesta.

KUGOO S1 v super zľave nájdeš na Geekbuying.com

KUGOO S1 Plus – vylepšená verzia za značný príplatok

I keď by mohol samotný názov KUGOO S1 Plus napovedať o niečo výkonnejšiu, či väčšiu verziu predošlej kolobežky, nie je tomu úplne tak. Prívlastok Plus v tomto prípade nesúvisí priamo s výkonom, či dojazdom samotnej kolobežky. Model KUGOO S1 Plus totižto ponúka identický elektromotor s maximálkou 30 km/h, no aj napriek väčšej batérií ponúka o niečo menší dojazd. Výrobca sa totižto v tomto prípade zameral viacej na bezpečnosť pri jazde a dizajnovú stránku kolobežky.

Oproti modelu S1 je totižto model S1 Plus bezpečnejší a pohodlnejší kvôli kratšej brzdnej dráhe (iba 5 metrov) a lepšiemu odpruženiu vďaka perforovaným kolesám. Pre niektorých môže byť výhodou aj krajšie spracovanie riadidiel kolobežky, kde sa tentokrát nachádza kompaktný zabudovaný displej, ako aj zabudované LED svietidlo priamo v konštrukcii. Keďže ide o stále čerstvú novinku na trhu, cenovka modelu je o niečo vyššia a momentálne sa pri použití kupónu GKB803S pohybuje na úrovni 285,69 eur s bezplatným doručením z EÚ skladu.

KUGOO S1 Pro za skvelú cenu nájdeš na Geekbuying.com

KUGOO M4 Pro – vylepšený hybrid medzi skútrom a kolobežkou s luxusne nízkou cenou

Náročnejší terén, dlhšie dochádzanie z prímestských oblastí, či jazda preplneným mestom v pohodlí pri maximálnom bezpečí. Model KUGOO M4 Pro bezproblémovo zvládne všetky tieto výzvy. V skratke ide o hybrid medzi elektrickou kolobežkou a elektrickým skútrom, keďže umožňuje pripojenie sedadla. V takom prípade ide o náramne bezpečný dopravný prostriedok so špecifikáciami, o ktorých môže väčšina elektrických kolobežiek iba snívať.

Spomenieme napríklad elektromotor s výkonom až 500W, veľké 10-palcové kolesá s offroadovým dezénom, alebo špičkovú nosnosť na úrovni až 150 kg. Kolobežka pritom ponúka maximálnu rýchlosť na úrovni až 45 km/h, pričom dojazd v prípade modelu M4 dosahuje úroveň 70 km vďaka 16 Ah batérii. Spomenúť ale treba aj duálne celoodpruženie, robustnú konštrukciu, či pohon zadnej nápravy, vďaka čomu dokáže kolobežka vytiahnuť aj kopec so sklonom až 20-stupňov. Toto všetko pritom môže človek dostať už za luxusnú cenu – aktuálne iba 638,62 eur s bezplatným doručením z EÚ skladu. Pre zrazenie ceny je však nutné uplatniť zľavový kupón „GKB807S

KUGOO M4 Pro v unikátnej akcii nájdeš na Geekbuying.com

Urban Drift S006 – atraktívna alternatíva do mesta

Ak sa ti ani jedna z vyššie uvedených kolobežiek nepozdáva, máme pre teba jednu zaujímavú alternatívu v podobe kolobežky Urban Drift S006. Táto kolobežka sa už na prvý pohľad radí medzi najkrajšie kúsky na trhu. To však nie je jediná prednosť, kvôli ktorej ti túto kolobežku dávame do pozornosti. 

Tento kúsok sa totižto vyznačuje aj skutočne zaujímavými parametrami. Dojazd na úrovni 30 km a maximálka na úrovni 25 km/h sú bohato postačujúce údaje na mestskú premávku. Výrobca však myslel aj na na nie ideálne mestské povrchy a kolobežku sa tak rozhodol vybaviť naozaj masívnymi 10-palcovými pneumatikami. Nechýba ani kvalitný a účinný brzdový systém, či prehľadný LED displej priamo na riadidlách. Ak ťa táto kolobežka zaujala, určite neváhaj využiť aktuálnu ponuku na e-shope Geekbuying.com, odkiaľ môže byť tvoja už za 352,92 eur pri využití zľavového kupónu „GKB564S“. Samozrejmosťou je bezplatná doprava bez ďalších poplatkov z európskeho skladu

Urban Drift S006 za skvelú cenu nájdeš na Geekbuying.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close