fbpx
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Kúpa elektrickej kolobežky nebola nikdy výhodnejšia! Toto je prehľad najlepších kolobežiek od výrobcu KUGOO

Základný mestský model so skromným dojazdom, či výkonná mašina, ktorá pohodlne nahradí skúter? Ponuka výrobcu KUGOO je naozaj široká.

Cestovanie na elektrických kolobežkách dáva v mestských podmienkach čoraz väčší zmysel. Mestá sú čoraz viac preplnené autami, pričom cestovanie MHD nemusí byť vo všetkých prípadoch najpohodlnejším spôsobom dopravy. Častokrát aj ku zastávkam MHD treba dochádzať, či už bývate priamo v meste, alebo do mesta dochádzate. Riešením by tak mohla byť práve elektrická kolobežka, ktorá Vás môže dopraviť nie len priamo na plánované miesto, ale v prípade väčšej vzdialenosti aj na spomínanú zastávku MHD, autobusu, či na vlakovú stanicu. O pohodlnosti elektrickej kolobežky oproti klasickému mestskému bicyklu zrejme ani hovoriť nemusíme, keďže ide o neporovnateľne odlišný spôsob dopravy bez nutnosti „pedálovať“ a potiť sa.

Donedávna však nebola kúpa elektrickej kolobežky taká dostupná, ako dnes. Donedávna o investícii do elektrickej kolobežky príliš veľa z nás ani neuvažovalo, no postupom času sa na trhu začali objavovať výrobcovia, ktorí sa snažili osobnú elektromobilitu priblížiť aj bežným spotrebiteľom. Jedným z takýchto výrobcov je aj spoločnosť KUGOO, ktorá na trhu pôsobí už niekoľko rokov a jej modely patria medzi najlepšie modely vo svojich cenových kategóriách. Dnes si preto spoločne predstavíme niekoľko skvelých modelov s cenovkami, ktoré rozhodne stoja za pozornosť.

KUGOO S1 – základný model s atraktívnou cenovkou

Elektrická kolobežka KUGOO S1 je najdostupnejším modelom od tohto výrobcu určeným pre dospelých ľudí. Tento „tátoš“ v sebe ukrýva 350W elektromotor, čím je zabezpečená maximálna rýchlosť na úrovni 30 km/h. Vďaka batérii s kapacitou až 6 000 mAh sa dá z elektrickej kolobežky vyžmýkať až 30 km dojazdu.

Taktiež treba spomenúť, že táto kolobežka má vďaka prepracovanému dizajnu konštrukcie iba skvelých 11 kilogramov, pričom disponuje nosnosťou až 120 kg. S aktuálnou cenovkou iba 226,79 eur s bezplatným doručením z PL skladu pri uplatnení kupónu „GKB223S“ tak ide o jedného z najhorúcejších adeptov na kúpu v prípade, že hľadáte kolobežku ideálnu na presúvanie v rámci mesta.

KUGOO S1 za skvelú cenu nájdete na Geekbuying.com

KUGOO S1 Plus – vylepšená verzia za značný príplatok

I keď by mohol samotný názov KUGOO S1 Plus napovedať o niečo výkonnejšiu, či väčšiu verziu predošlej kolobežky, nie je tomu úplne tak. Prívlastok Plus v tomto prípade nesúvisí priamo s výkonom, či dojazdom samotnej kolobežky. Model KUGOO S1 Plus totižto ponúka identický elektromotor s maximálkou 30 km/h, no aj napriek väčšej batérií ponúka o niečo menší dojazd. Výrobca sa totižto v tomto prípade zameral viacej na bezpečnosť pri jazde a dizajnovú stránku kolobežky.

Oproti modelu S1 je totižto model S1 Plus bezpečnejší a pohodlnejší kvôli kratšej brzdnej dráhe (iba 5 metrov) a lepšiemu odpruženiu vďaka perforovaným kolesám. Pre niektorých môže byť výhodou aj krajšie spracovanie riadidiel kolobežky, kde sa tentokrát nachádza kompaktný zabudovaný displej, ako aj zabudované LED svietidlo priamo v konštrukcii. Keďže ide o stále čerstvú novinku na trhu, cenovka modelu je o niečo vyššia a momentálne sa pri použití kupónu „GKB544S“ pohybuje na úrovni 281,39 eur s bezplatným doručením z EÚ skladu.

KUGOO S1 Plus za skvelú cenu nájdete na Geekbuying.com

KUGOO ES2 – výrazne bezpečnejšia alternatíva

Elektrická kolobežka KUGOO ES2 sa oproti dvom vyššie spomínaným modelom odlišuje hneď vo viacerých oblastiach. Výkonnostne je na tom úplne rovnako, no v tomto prípade je maximálna rýchlosť na úrovni 25 km/h a dojazd taktiež na úrovni 25 km. Výrobca sa však aj tu zameral na najväčšiu možnú bezpečnosť pri tak kompaktnom modeli. KUGOO ES2 však patrí v tejto kategórii zrejme medzi najlepšie vybavené modely po stránke bezpečnosti.

Oproti vyššie uvedeným modelom totižto disponuje kotúčovou brzdou na zadnom kolese, brzdovým svetlom a lepšími 8,5-palcovými perforovanými pneumatikami. Výhodou môže byť tiež pomerne minimalistické spracovanie so zabudovaným displejom a predným svietidlom, dostupnosť USB nabíjacieho portu pre smartfón, ako aj možnosť spárovania s mobilnou aplikáciou. Pri momentálnej cenovke iba 294,99 eur s bezplatným doručením taktiež z PL skladu pri uplatnení kupónu „GKB220S“ tak ide o bezpečnejšiu alternatívu, ktorá rozhodne stojí za pozornosť.

KUGOO ES2 za skvelú cenu nájdete na Geekbuying.com

KUGOO M4 – hybrid medzi skútrom a kolobežkou s luxusne nízkou cenou

Náročnejší terén, dlhšie dochádzanie z prímestských oblastí, či jazda preplneným mestom v pohodlí pri maximálnom bezpečí. Model KUGOO M4 bezproblémovo zvládne všetky tieto výzvy. V skratke ide o hybrid medzi elektrickou kolobežkou a elektrickým skútrom, keďže umožňuje pripojenie sedadla. V takom prípade ide o náramne bezpečný dopravný prostriedok so špecifikáciami, o ktorých môže väčšina elektrických kolobežiek iba snívať.

Spomenieme napríklad elektromotor s výkonom až 500W, veľké 10-palcové kolesá, alebo špičkovú nosnosť na úrovni až 150 kg. Kolobežka pritom ponúka maximálnu rýchlosť na úrovni až 45 km/h, pričom dojazd v prípade modelu M4 dosahuje úroveň 45 km vďaka 10 Ah batérii. Spomenúť ale treba aj duálne celodopruženie, robustnú konštrukciu, či pohon zadnej nápravy, vďaka čomu dokáže kolobežka vytiahnuť aj kopec so sklonom až 20-stupňov. Toto všetko pritom môže človek dostať už za luxusnú cenu – aktuálne iba 495,59 eur s bezplatným doručením z PL skladu. Pre zrazenie ceny je však nutné uplatniť zľavový kupón „GKB267S“. Dostupný je aj model M4 Pro s dojazdom až 60 km a o čosi lepšími pneumatikami.

KUGOO M4 za skvelú cenu nájdete na Geekbuying.com

KUGOO G-Max – drahšia alternatíva, ktorá zaujme spracovaním

Poslednou kolobežkou na našom zozname je elektrická kolobežka KUGOO G-Max. Ide o jeden z vrcholných modelov spoločnosti KUGOO, ktorá ponúka vcelku zaujímavé technológie. Jej základom je 500W elektromotor na prednom kolese a masívna konštrukcia. Kolobežka vďaka výkonnému elektromotoru ponúka maximálku na úrovni 35 km/h, no vyššia váha kvôli pevnej konštrukcii spôsobuje zmenšenie dojazdu, v tomto prípade na 32 km

Aj napriek horšiemu dojazdu a vyššej cene je model KUGOO G-Max stále zaujímavý a to práve kvôli jeho masívnej konštrukcii. Tá má totižto výrazne väčšiu podstavu ako väčšina konkurenčných kolobežiek, vďaka čomu je cestovanie nie len pohodlnejšie, ale výrazne bezpečnejšie. Veľkú úlohu v prípade bezpečnosti zohrávajú aj veľké 10-palcové pneumatiky s výrazným dezénom. Tento model je momentálne dostupný za stále skvelých 545,99 eur s bezplatným doručením z PL skladu v prípade uplatnenia zľavového kupónu „GKB461S“.

KUGOO G-Max za skvelú cenu nájdete na Geekbuying.com

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close