Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Ceny tých najlepších elektrických kolobežiek značky KUGOO opäť padajú! Toto by si rozhodne nemal zmeškať

Základný mestský model so skromným dojazdom, či výkonná mašina, ktorá pohodlne nahradí skúter? Ponuka výrobcu KUGOO je naozaj široká.

Cestovanie na elektrických kolobežkách dáva v mestských podmienkach čoraz väčší zmysel. Mestá sú čoraz viac preplnené autami, pričom cestovanie MHD nemusí byť vo všetkých prípadoch najpohodlnejším spôsobom dopravy. Častokrát aj ku zastávkam MHD treba dochádzať, či už bývate priamo v meste, alebo do mesta dochádzate. Riešením by tak mohla byť práve elektrická kolobežka, ktorá Vás môže dopraviť nie len priamo na plánované miesto, ale v prípade väčšej vzdialenosti aj na spomínanú zastávku MHD, autobusu, či na vlakovú stanicu. O pohodlnosti elektrickej kolobežky oproti klasickému mestskému bicyklu zrejme ani hovoriť nemusíme, keďže ide o neporovnateľne odlišný spôsob dopravy bez nutnosti „pedálovať“ a potiť sa.

Donedávna však nebola kúpa elektrickej kolobežky taká dostupná, ako dnes. Donedávna o investícii do elektrickej kolobežky príliš veľa z nás ani neuvažovalo, no postupom času sa na trhu začali objavovať výrobcovia, ktorí sa snažili osobnú elektromobilitu priblížiť aj bežným spotrebiteľom. Jedným z takýchto výrobcov je aj spoločnosť KUGOO, ktorá na trhu pôsobí už niekoľko rokov a jej modely patria medzi najlepšie modely vo svojich cenových kategóriách. Dnes si preto spoločne predstavíme niekoľko skvelých modelov s cenovkami, ktoré rozhodne stoja za pozornosť.

KUGOO S1 – základný model s atraktívnou cenovkou

Elektrická kolobežka KUGOO S1 je najdostupnejším modelom od tohto výrobcu určeným pre dospelých ľudí. Tento „tátoš“ v sebe ukrýva 350W elektromotor, čím je zabezpečená maximálna rýchlosť na úrovni 30 km/h. Vďaka batérii s kapacitou až 6 000 mAh sa dá z elektrickej kolobežky vyžmýkať až 30 km dojazdu.

Taktiež treba spomenúť, že táto kolobežka má vďaka prepracovanému dizajnu konštrukcie iba skvelých 11 kilogramov, pričom disponuje nosnosťou až 120 kg. S aktuálnou cenovkou iba 236,12 eur s bezplatným doručením z PL skladu pri uplatnení kupónu „GKB801S tak ide o jedného z najhorúcejších adeptov na kúpu v prípade, že hľadáte kolobežku ideálnu na presúvanie v rámci mesta.

KUGOO S1 v super zľave nájdeš na Geekbuying.com

KUGOO S1 Plus – vylepšená verzia za značný príplatok

I keď by mohol samotný názov KUGOO S1 Plus napovedať o niečo výkonnejšiu, či väčšiu verziu predošlej kolobežky, nie je tomu úplne tak. Prívlastok Plus v tomto prípade nesúvisí priamo s výkonom, či dojazdom samotnej kolobežky. Model KUGOO S1 Plus totižto ponúka identický elektromotor s maximálkou 30 km/h, no aj napriek väčšej batérií ponúka o niečo menší dojazd. Výrobca sa totižto v tomto prípade zameral viacej na bezpečnosť pri jazde a dizajnovú stránku kolobežky.

Oproti modelu S1 je totižto model S1 Plus bezpečnejší a pohodlnejší kvôli kratšej brzdnej dráhe (iba 5 metrov) a lepšiemu odpruženiu vďaka perforovaným kolesám. Pre niektorých môže byť výhodou aj krajšie spracovanie riadidiel kolobežky, kde sa tentokrát nachádza kompaktný zabudovaný displej, ako aj zabudované LED svietidlo priamo v konštrukcii. Keďže ide o stále čerstvú novinku na trhu, cenovka modelu je o niečo vyššia a momentálne sa pri použití kupónu GKB803S pohybuje na úrovni 339,99 eur s bezplatným doručením z EÚ skladu.

KUGOO S1 Pro za skvelú cenu nájdeš na Geekbuying.com

KUGOO G-Max – vizuálne atraktívna mestská kolobežka 

Ďalšou čisto mestskou alternatívou je kolobežka KUGOO G-Max, ktorá už na prvý pohľad zaujme svojim dizajnom. Pri tomto modeli si dal výrobca naozaj záležať, no treba počítať s tým, že stále ide o kompaktnejšie postavenú mestskú kolobežku s „mestským“ dojazdom. Kolobežka je značne svižnejšia ako vyššie spomínané modely vďaka 500W elektromotoru s maximálkou 35 km/h, no dojazdovo je aj napriek väčšej 10,4 Ah batérii na úrovni 32 km

Jej prednosťami sú však už spomínaný dizajn, pohodlné 10-palcové pneumatiky s kotúčovou brzdou vzadu a elektrickou brzdou vpredu, či pogumovaná plocha na tele kolobežky. Počítať môžeš aj s možnosťou prepojenia so smartfónom, zabudovaným LED displejom a LED svietidlom priamo na riadidlách, ako aj rýchlym nabíjaním už za 6 hodín. Tento atraktívne vyzerajúci model si môžeš zaobstarať na e-shope Geekbuying.com už za 549,99 eur s bezplatným doručením z poľského skladu. Pri objednávke však nezabudni uplatniť zľavový kupón „GKB810S“.

KUGOO G-Max v skvelej akcii nájdeš na Geekbuying.com

KUGOO KIRIN M4 – alternatíva do mesta i do terénu

Ak hľadáš kolobežku vhodnú aj na občasné offroadové jazdenie, poprípade hľadáš maximálny možný komfort pri doprave v meste, model KIRIN M4 je určite na zváženie. Jedná sa o nekompromisnú kolobežku, ktorá v tejto cenovej kategórii nemá takmer žiadnu konkurenciu. Veľké 10-palcové kolesá s protisklzovým dezénom a 500W elektromotor s maximálnou rýchlosťou 45 km/h a dojazdom 45 km by si v cenovke do 550 eur hľadal márne. 

Nehovoriac o ďalších parametroch, ktoré jednoducho nemajú obdoby. Na mysli máme napríklad masívne kotúčové brzdy s mimoriadne krátkou brzdnou dráhou. Spomenúť treba aj prítomnosť LED displeju a LED svietidiel, ako aj možnosť pripevnenia sedačky, čo určite ocení veľká časť záujemcov. Pri výbere môže zavážiť aj nosnosť kolobežky, ktorá je často limitujúcim faktorom. V tomto prípade je na úrovni až 150 kg, takže sa niet čoho obávať. Kolobežka ťa pritom momentálne vyjde na naozaj atraktívnych 549,99 eur s bezplatným doručením zo španielskeho skladu. Pri objednávke však nezabudni na zľavový kupón „GKB806S“.

KUGOO KIRIN M4 už za 549,99 eur nájdeš na Geekbuying.com

KUGOO M4 Pro – vylepšený hybrid medzi skútrom a kolobežkou s luxusne nízkou cenou

Náročnejší terén, dlhšie dochádzanie z prímestských oblastí, či jazda preplneným mestom v pohodlí pri maximálnom bezpečí. Model KUGOO M4 Pro bezproblémovo zvládne všetky tieto výzvy. V skratke ide o hybrid medzi elektrickou kolobežkou a elektrickým skútrom, keďže umožňuje pripojenie sedadla. V takom prípade ide o náramne bezpečný dopravný prostriedok so špecifikáciami, o ktorých môže väčšina elektrických kolobežiek iba snívať.

Spomenieme napríklad elektromotor s výkonom až 500W, veľké 10-palcové kolesá s offroadovým dezénom, alebo špičkovú nosnosť na úrovni až 150 kg. Kolobežka pritom ponúka maximálnu rýchlosť na úrovni až 45 km/h, pričom dojazd v prípade modelu M4 dosahuje úroveň 70 km vďaka 16 Ah batérii. Spomenúť ale treba aj duálne celoodpruženie, robustnú konštrukciu, či pohon zadnej nápravy, vďaka čomu dokáže kolobežka vytiahnuť aj kopec so sklonom až 20-stupňov. Toto všetko pritom môže človek dostať už za luxusnú cenu – aktuálne iba 639,99 eur s bezplatným doručením z EÚ skladu. Pre zrazenie ceny je však nutné uplatniť zľavový kupón „GKB807S

KUGOO M4 Pro v unikátnej akcii nájdeš na Geekbuying.com

KUGOO KIRIN G1 – najdrahšia no za to najkrajšia alternatíva

Poslednou kolobežkou od výrobcu KUGOO na našom zozname je najdrahší kúsok KIRIN G1. Podobne ako pri modeli KUGOO G-Max, aj v tomto prípade sa jedná o kolobežku ako stvorenú do mestských podmienok. Výkon až 500W s maximálnou rýchlosťou až 40 km/h s dojazdom 40 km a krásny uhladený dizajn sú hlavné atribúty tohto modelu, no určite by sme nemali zabúdať ani na ďalšie doplnky. 

Na mysli máme napríklad pohodlné 10-palcové pneumatiky s masívnym predným odpružením alebo prítomnosť pokročilého brzdného systému E-ABS, ktorý sa rozhodne môže hodiť práve v mestských podmienkach. Nemali by sme zabudnúť ani na zabudované LED svietidlá, kompaktný LED displej, či dokonca na zabudovaný kódový zámok priamo v tele kolobežky. Keďže sa jedná o najdrahší kúsok z aktuálnej ponuky, treba počítať s o čosi vyššou cenou, v tomto prípade na úrovni 829,99 eur. Doprava z poľského skladu je už tradične bezplatná. Pri objednávke však nezabudni na unikátny zľavový kupón „GKB650S“.

KUGOO KIRIN G1 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na Geekbuying.com

Urban Drift S006 – atraktívna alternatíva do mesta

Ak sa ti ani jedna z vyššie uvedených kolobežiek nepozdáva, máme pre teba jednu zaujímavú alternatívu v podobe kolobežky Urban Drift S006. Táto kolobežka sa už na prvý pohľad radí medzi najkrajšie kúsky na trhu. To však nie je jediná prednosť, kvôli ktorej ti túto kolobežku dávame do pozornosti. 

Tento kúsok sa totižto vyznačuje aj skutočne zaujímavými parametrami. Dojazd na úrovni 30 km a maximálka na úrovni 25 km/h sú bohato postačujúce údaje na mestskú premávku. Výrobca však myslel aj na na nie ideálne mestské povrchy a kolobežku sa tak rozhodol vybaviť naozaj masívnymi 10-palcovými pneumatikami. Nechýba ani kvalitný a účinný brzdový systém, či prehľadný LED displej priamo na riadidlách. Ak ťa táto kolobežka zaujala, určite neváhaj využiť aktuálnu ponuku na e-shope Geekbuying.com, odkiaľ môže byť tvoja už za 370,74 eur. Samozrejmosťou je bezplatná doprava bez ďalších poplatkov z európskeho skladu

Urban Drift S006 za skvelú cenu nájdeš na Geekbuying.com

BEZIOR S1 – cenovo dostupnejšia a výkonnejšia off-road alternatíva

Ak pokukávaš po elektrickej kolobežke vhodnej aj na nespevnené cesty a vyššie spomínaný model KUGOO M4 Pro je mimo tvoju cenovú reláciu, určite neprehliadni kolobežku BEZIOR S1. Práve tento výrobca sa zameriava najmä na offroadovú stránku svojich kolobežiek, ktorá dominuje aj cenovo dostupnému modelu BEZIOR S1. Ako bonus je pritom omnoho výkonnejšia, keďže je vybavená až 1000W elektromotorom, no s identickou maximálnou rýchlosťou na úrovni 45 km/h

bezior s1
Zdroj: Geekbuying

Čo sa dojazdu týka, kolobežka je na tom o čosi horšie, no 50 km pri tak veľkom výkone rozhodne nesklame. Jej ďalšími prednosťami sú aj 10-palcové kolesá s výrazným dezénom, či prítomnosť masívnych kotúčových bŕzd. Spomenieme aj nosnosť na úrovni až 120 kg, či možnosť domontovania si sedačky pre pohodlnejšie cestovanie. Tento kúsok ťa pritom momentálne vyjde na 544,31 eur s bezplatnou dopravou z EÚ skladu. Pri objednávke však netreba zabudnúť na zľavový kupón „GKB673S“, ktorý cenovku zrazí na požadovanú úroveň. 

BEZIOR S1 v atraktívnej zľave nájdeš na Geekbuying.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close