SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Elektrická kolobežka KUGOO M2 Pro – štýlový konkurent kolobežiek Xiaomi aktuálne kúpiš o stovku lacnejšie

Tejto akcii na elektrickú kolobežku KUGOO M2 Pro s dojazdom až 30 km a nosnosťou 120 kg jednoducho neodoláš

Zrejme najväčší konkurent spoločnosti Xiaomi v oblasti elektrických kolobežiek, spoločnosť KUGOO, prichádza s ďalšou neodolateľnou akciou, ktorú si jednoducho nesmieš nechať ujsť. Ak zvažuješ kúpu už naozaj poriadnej elektrickej kolobežky, ktorá ťa bezproblémovo a najmä pohodlne odnesie aj po slovenských rozbitých chodníkoch a cestách, máme pre teba skvelý tip na kúpu. Našim aktuálnym favoritom je jednoznačne elektrická kolobežka KUGOO M2 Pro, ktorá ponúka dojazd až 30 km, pričom pohodlne unesie až 120 kg! Ešte lepšou správou je, že pri jej kúpe aktuálne ušetríš fantastických 100 eur. E-shop Geekbuying.com ju totižto aktuálne ponúka už za 409,99 eur s bezplatnou dopravou z európskeho skladu, vďaka čomu sa vyhneš aj dodatočným poplatkom ako clo, či DPH.

Elektrickú kolobežku KUGOO M2 Pro za 409,99 eur nájdeš na Geekbuying.com PS: nezabudni na kupón GKB219S

Prečo si vybrať práve kolobežku KUGOO M2 Pro?

  • Kolobežka je vybavená pneumatikami s priemerom až 8,5 palca. Keďže ide o klasické pneumatiky, a nie iba „kus gumy“, môžte sa spoľahnúť na oveľa lepší komfort z jazdy aj na zničených cestách, či chodníkoch. Samozrejmosťou prémiovej kolobežky je aj odpruženie oboch pneumatík.
kugoo m2 pro odpruzenie
Zdroj: Geekbuying
  • 3 rýchlostné režimy, ktoré si určujete podľa aktuálnych poveternostných podmienok. Samotnú rýchlosť pritom ovládate iba pomocou jedinej páčky na pravej strane riadidiel.
  • Batéria s kapacitou až 7,5 Ah dokáže v spolupráci s výkonným 350 W motorom zabezpečiť dojazd na úrovni až 30 km, pričom „maximálku“ vytiahne až na 25 km/h.
  • Robustný hliníkový rám zabezpečuje nie len skvelú stabilitu a odolnosť kolobežky, ale zároveň umožňuje jej rýchle zloženie a jednoduché nosenie, keďže váži iba 15,6 kg.
  • Kolobežka je vybavená naozaj špičkovým brzdovým systémom, ktorý pozostáva z 3 samostatných bŕzd. Na prednom kolese sa nachádza elektrická brzda, pričom na zadnej strane nájdete kotúčovú brzdu, ako aj klasickú nožnú brzdu. Prepracovaný brzdový systém pritom zaručuje brzdnú dráhu iba 4 metre!
kugoo m2 pro brzdovy system
Zdroj: Geekbuying
  • Ďalšie: zabudovaný LED svetlomet pre pohodlnú jazdu v noci, antireflexný LED displej v stredovej konzole, nosnosť až 120 kg, bezproblémové prepojenie so smartfónom.
kugoo m2 pro svetlomet
Zdroj: Geekbuying

Elektrickú kolobežku KUGOO M2 Pro aktuálne nájdeš v ponuke e-shopu Geekbuying.com za naozaj skvelých 409,99 eur s dopravou z európskeho skladu zdarma a to bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo, či DPH. Pre zrazenie cenovky však nezabudni použiť zľavový kupón GKB219S. 

Elektrickú kolobežku KUGOO M2 Pro za 409,99 eur nájdeš na Geekbuying.com PS: nezabudni na kupón GKB219S

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
tip redakcie
Close
Close