SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Elektrická kolobežka KUGOO ES2 – skvelý dopravný prostriedok do mesta s neodolateľnou cenou

Kúpa elektrickej kolobežky nemusí byť taká finančne náročná. Čo tak siahnuť po overenom výrobcovi KUGOO, ktorý sa pýši skvelou kvalitou, no zároveň nízkou cenou?

Elektrické kolobežky sú neustále narastajúcim trendom v oblasti osobnej dopravy a to najmä vo väčších mestách. Kúpa poriadneho modelu však už roky nie je taká finančne náročná, ako si väčšina z nás myslí. Kvalitnú elektrickú kolobežku s dojazdom 25 km a slušnou maximálkou aktuálne zoženieš už za zhruba 300 eur, čo je aj prípad elektrickej kolobežky KUGOO ES2, ktorú si môžeš zaobstarať už za 314.27 eur s bezplatnou dopravou bez cla a DPH, ako aj darčekom vo forme inteligentného náramku Mi Band 4 od spoločnosti Xiaomi!

Elektrickú kolobežku KUGOO ES2 s bezplatným náramkom Mi Band 4 nájdeš na Geekbuying.com

KUGOO ES2

KUGOO ES2  je kompaktná elektrická kolobežka vybavená s pneumatikami o veľkosti 8,5”, ktoré sa chvália schopnosťou tlmenia nárazov. Vďaka tomu je kolobežka ideálna aj na nie najvhodnejší povrch. Poháňaná je veľkokapacitnou batériou (36V 7.5AH), ktorú je možné nabiť približne za 4 až 6 hodín. Čerešničkou na torte je aj podpora spätného nabíjania, vďaka čomu budete môcť pomocou kolobežky nabiť napríklad svoj smartfón. Celkový dojazd kolobežky je približne 25km (pozn. redakcie: v závislosti od váhy používateľa). Maximálna nosnosť  jazdca je 100kg.

KUGOO-ES2-elektricka kolobezka vlastnosti
Zdroj: produktová fotografia

Z pohľadu výkonu kolobežka ponúka 350W motor, vďaka ktorému je maximálna rýchlosť kolobežky 25km/h a maximálny sklon, ktorý zvládne “vyšliapať” je až 15 stupňov. Kolobežka je zároveň vybavená brzdovým systémom e-brake v kombinácii s kotúčovými brzdami. Čo sa vodeodolnosti týka, kolobežka obdržala certifikáciu na úrovni IPX4 (pozn. redakcie: je teda chránená voči vode striekajúcej zo všetkých smerov v množstve 10 litrov za minútu po dobu 5 minút). Váha kolobežky je 16 kilogramov, vďaka tomu je ľahko prenosnou.

KUGOO-ES2 elektricka kolobezka brzdny system
Zdroj: produktová fotografia

Oproti svojmu predchodcovi, prešla kolobežka KUGOO ES2 naozaj veľkými dizajnovými zmenami, ktoré potešili zrejme všetkých fanúšikov značky. Prvý model nebol dizajnovým kúskom, no model ES2 sa dotiahol na konkurentov od spoločnosti Xiaomi aj po dizajnovej stránke, čo je vidieť hneď na prvý pohľad. Ďalšou skvelou novinkou je aj dostupnosť aplikácie pre váš smartfón, prostredníctvom ktorej môžete monitorovať polohu kolobežky, meniť jazdné režimy, sledovať stav batérie, či analyzovať štatistiky jazdy. 

KUGOO-ES2-elektricka kolobezka aplikacia
Zdroj: produktová fotografia

Elektrickú kolobežku KUGOO ES2 nájdeš momentálne v najvýhodnejšej ponuke na e-shope Geekbuying.com, ktorý ju predáva už za spomínaných 314.27 eur s bezplatnou dopravou z európskeho skladu. Ku kolobežke zároveň predajca pribaľuje aj malú pozornosť navyše – inteligentný náramok Xiaomi Mi Band 4! Pri objednávke však nezabudni na zľavový kupón „GKB504S“

Elektrickú kolobežku KUGOO ES2 s bezplatným náramkom Mi Band 4 nájdeš na Geekbuying.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky