Sponzorovaný obsah

Eleglide S1 – cenovo dostupná mestská elektrická kolobežka s výkonom až 400W v parádnej zľave v PL sklade

Obľúbený model od výrobcu Eleglide patrí po pohľade na jeho cenu medzi základné kolobežky. Funkciami a výbavou však predbieha konkurenciu.

Elektrická kolobežka Eleglide S1 patrí zrejme medzi najlepšie vybavené modely vo svojej cenovej kategórii. Pod hranicou 300 eur by si málokedy našiel kolobežku od overeného výrobcu s výkonom až 400W, veľkými 10-palcovými kolesami či ľahkým skladacím rámom. Model Eleglide S1 však predbieha všetkých svojich konkurentov už dlhšiu dobu a tentokrát získava ešte agresívnejšiu a atraktívnejšiu cenovku. S kupónom „BIC788S“ totižto môže byť kolobežka Eleglide S1 tvoja už za 269,99 eur. Už tradične je k dispozícii aj úplne bezplatná doprava z poľského skladu. Vyhneš sa tak zbytočnostiam ako clo alebo DPH. 

Eleglide S1 s kupónom „BIC788S“ už za 269,99 eur nájdeš TU

Zábavná kolobežka s pevnou stavbou a odpružením

Základom modelu Eleglide S1 je logicky pevná konštrukcia zachovávajúca vysokú stabilitu aj pri vyšších rýchlostiach a svižnej akcelerácii. Skladací dizajn umožňuje ľahké prenášanie aj pri dennom dochádzaní napríklad v MHD alebo nosení kolobežky v kufri auta. S váhou iba 15 kg to naozaj nebude žiadny problém. Spomenúť treba aj nadpriemernú nosnosť celej kolobežky, ktorá pohodlne odvezie až 120 kg

recenzia elektricka kolobezka Eleglide S1 skladanie kolobezky_2
Zdroj: Vosveteit (Viera Marušicová)

Ruka v ruke s pevnou a tuhou konštrukciou idú aj na túto cenovú kategóriu netradične veľké 10-palcové kolesá. Už na prvý pohľad je vidieť, že pneumatiky ponúknu dostatočný jazdný komfort. Vďačia za to pomerne vysokému profilu, pričom k dispozícii je stále možnosť dofúknutia/sfúknutia pneumatík podľa potreby. Pomerne netradičným prvkom v tejto cenovke je aj predné odpruženie zabudované priamo v konštrukcii kolobežky, ktoré sa na rozbitých slovenských cestách bude viac než len hodiť. 

recenzia elektricka kolobezka Eleglide S1 pneumatiky
Zdroj: Vosveteit (Viera Marušicová)

Svižná akcelerácia a prvky zvyšujúce jazdný komfort

Čo sa týka jazdných vlastností kolobežky, ponúka výkon už spomínaných 400W vďaka čomu je akcelerácia mimoriadne svižná a zároveň je maximálna rýchlosť na úrovni až 24 km/h (k dispozícii sú až 3 jazdné režimy). Vďaka 8 Ah zabudovanej batérii je na tom kolobežka čo sa týka dojazdu na úrovni svojich konkurentov. Udávaný maximálny dojazd 30 km sa pochopiteľne odvíja od váhy jazdca a zvoleného jazdného režimu. Na bežnú mestskú premávku je však kolobežka aj z tohto pohľadu viac než len postačujúca. 

recenzia elektricka kolobezka Eleglide S1 riadidla_2
Zdroj: Vosveteit (Viera Marušicová)

Kvôli využitiu primárne v mestskej premávke zvolil výrobca aj viacero ďalších prvkov a doplnkov, ktoré jazdu na kolobežke a jej používanie spríjemňujú. Za zmienku určite stojí LED displej na riadidlách a LED svietidlá, či širšia podstava pre vyšší komfort a stabilitu počas jazdy. Veľkou výhodou kolobežky je aj možnosť nastavenia výšky riadidiel, čo u veľkej časti dostupných kolobežiek mimoriadne chýba. Zabudnúť netreba ani na brzdný systém v podobe zadnej kotúčovej brzdy, ktorý výrazne skracuje brzdnú dráhu aj pri vyšších rýchlostiach. 

Eleglide S1 s kupónom „BIC788S“ už za 269,99 eur nájdeš TU

Elektrickú kolobežku Eleglide S1 momentálne nájdeš v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Geekbuying.com. S kupónom „BIC788S“ zrazíš jej cenu už na skvelých 269,99 eur. Počítať môžeš s bezplatnou dopravou z poľského skladu. Tá ťa zbaví zbytočností ako clo a DPH a zároveň sa môžeš tešiť skorému doručeniu. 

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close