TIP REDAKCIE

Tieto elegantné kovové smart hodinky môžeš mať aktuálne len za pár „šupov“. Ponúkajú funkcie, ktoré nenájdeme ani u mnohých drahších hodiniek

Smart hodinky sú skvelou pomôckou a to nie len vďaka možnosti monitorovania vašej aktivity, ale aj vďaka možnosti synchronizácie so smartfónom. Väčšinou však ich vzhľad pripomína športový doplnok, nuž ale to nie je prípad týchto elegantných hodiniek, ktoré aktuálne stoja niečo málo nad 28,5€ pričom vďaka kupónu „GBAPR049“ je možné ich cenu zraziť pod 25€.

chytré hodinky NEWWEAR Q8 nájdeš na tomto odkaze. PS: nezabudni na kupón

Smart hodinky NEWWEAR Q8 ponúkajú viacero pokročilých funkcií

Tieto chytré hodinky na prvý pohľad sa odlišujú od bežných chytrých hodiniek. Ich dominantou je elegantný dizajn a kovová konštrukcia, ktorá nejedno oko nadšenca technológií zaujme. Ponúkajú pritom aj viacero smart funkcií, ktoré nie sú v tejto cenovej kategórii samozrejmosťou.

Zdroj: produktová fotografia

Okrem obrej batérie, ktorá sľubuje výdrž až 150 dní v standby režime ponúkajú aj veľký farebný 0,96“ displej s rozlíšením 96 x 64 bodov. Samozrejme s dotykovou podporou. Okrem toho ponúkajú aj 512MB RAM, ktorá zaručuje plynulý chod systému. Nechýba samozrejme ani výbava viacerých senzorov a funkcií. Napríklad hodinky disponujú monitoringom srdcového tepu, pedometrom, monitoringom spánku, krokomerom či možnosťou odmerania krvného tlaku.

Zdroj: produktová fotografia

Nechýba dokonca ani IP67 certifikácia vďaka čomu sa nebudete báť vody. Hodinky tak isto ponúkajú aj viacero ďalších zaujímavých funkcionalít ako je napríklad možnosť ich používania na fotografovanie, prijímanie hovorov, informácií o spálených kalóriách či dokonca možnosť monitorovania krvného kyslíka.

Ak ťa hodinky zaujali tak ich nájdeš na odkaze nižšie. PS: nezabudni na kupón „GBAPR049“, s ktorým môžeš ušetriť niekoľko pár EUR. Ponuka je časovo limitovaná.

chytré hodinky NEWWEAR Q8 nájdeš na tomto odkaze. PS: nezabudni na kupón

Zdroj: TS

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close