TIP REDAKCIE

Elegantné 64GB USB 3.0 značky Netac môžeš aktuálne získať za menej ako 10 eur + poštovné zdarma

Aj ty patríš medzi nešťastníkov, ktorí si kúpia nové, drahé USB, no za pár dni ho už nevedia nájsť? Načo vyhadzovať zbytočné desiatky eur na značkové USBčka, keď si ich môžeš za takú cenu kúpiť hneď niekoľko do zásoby? Toto USB od značky Netac určite ohúri nie len svojou enormne nízkou cenou, ale aj elegantným dizajnom a výbornými špecifikáciami, vďaka ktorým nezaostáva ani za svetovo uznávanými výrobcami.

Elegantné a rýchle USB značky Netac nájdeš v eshope Cafago.com

Elegantný a uhladený dizajn

Väčšina moderných USB diskov svojim dizajnom určite zaujme, no z veľkej časti negatívne. Mnoho z Vás sa už určite stretlo s nevkusnými USBčkami, ktoré boli buď príliš gýčové, alebo vyzerali ako transformer. Pokiaľ ste ale fanúšikom elegantných doplnkov, toto USB je stvorené ako pre Vás. Malé, elegantné a kovové telo je doplnené nenápadnou hnedo-šedou čapičkou pre samotné USB. Celé USB je pritom vyformované do tvaru malého nožíka.

Zdroj: Cafago

Rýchly ako blesk

Väčšina USB diskov z Číny nie je zrovna to, čo bežný používateľ hľadá. To však nie je prípad tohto malého, šikovného USB od Netacu, ktoré ponúka výborné prenosové rýchlosti na úrovni drahých značiek. Číselne sa jedná o rýchlosti zápisu až do 50MB/s, zatiaľ čo rýchlosť čítania sa môže vyšplhať až na prémiových 110MB/s. Samozrejme, treba počítať s tým, že najvyššie rýchlosti budú dosiahnuté iba v prípade, ak budete na prenos používať rozhranie USB 3.0.

Zdroj: Cafago

Cena a verzie

A na záver zrejme dva najkľúčovejšie parametre, cena a veľkosť. V partnerskom eshope je toto USB dostupné v troch veľkostných verziách – 32GB, 64GB a 256GB. Všetky 3 verzie sú aktuálne dostupné za výbornú cenu, no najvýhodnejšou voľbou z tejto trojice je práve 64GB USB. Jeho cena sa normálne pohybuje na úrovni 12,99 eur, no vďaka špeciálnemu kupónu „PS1264“ zrazíte jeho cenu na neuveriteľných 9,57 eur. PS: doprava je úplne zdarma bez akýchkoľvek ďalších skrytých poplatkov.

Elegantné a rýchle USB značky Netac nájdeš v eshope Cafago.com

Zdroj: vlastný, úvodný obrázok (Cafago)

Tagy
Close
Close