APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Editor fotografií Luminar prichádza na Windows

Vývojári zo štúdia Macphun minulý mesiac oznámili, že svoj výrobok prinesú aj na platformu Windows. Veria, že sa Luminar, editor fotografií, ktorý je päťnásobný držiteľ ceny „Best of the Year“ od Apple, uchytí a potvrdí tak svoj potenciál a zdatnosť.

Aplikácia je momentálne dostupná zadarmo, pretože sa nachádza v otvorenom Beta testovaní. Všetci užívatelia si ju môžu stiahnuť a sami vyskúšať. To najdôležitejšie je však spätná väzba.

Luminar je obsahuje množstvo unikátnych funkcií, ako je napríklad fotografický filter ovládaný pomocou AI, ktorý dokáže zlepšiť fotografie iba pomocou posúvača. Následne z neho vznikajú takéto fotografie:

zdroj: macphun.com
zdroj: macphun.com

Ako je znázornené, Accent AI filter je len jeden z nástrojov, ktorý dokáže rozjasniť a vylepšiť samotné fotografie. Počas tohto testovania nebudú v Luminar dostupné všetky funkcie ako workspace a rôzne pluginy. Plná verzia má vyjsť na jeseň.

Aplikácia je dostupná tu.

zdroj: onmsft.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close