Spravodajstvo

Microsoft Edge má problémy s Facebookom

Jednou z najvýraznejších inovácií v novom operačnom systéme Windows 10, je nepochybne implementácie nového webového prehliadača pod názvom Microsoft Edge. Prehliadač sa vyznačuje jednoduchým  čistým užívateľským prostredím, novým jadrom či slušným výkonom, a postupne nahradí dosluhujúci Internet Explorer.

Microsoft_Edge

No ani Edge nezostal bez chyby. Najviac sa prejavuje pri jednej z najnavštevovanejších stránok na internete, sociálnej sieti Facebook. Pri písaní do chatu, pri posúvaní stránky prehliadač veľmi často nereaguje. Problém sa už rieši na stránkach Microsoftu, takže sa dá očakávať veľmi skorá náprava.

Ak sa aj u Vás prejavujú podobné problémy, prinášame Vám dva tipy na ich zmiernenie:

1, na chatovanie cez Facebook používajte radšej stránku www.messenger.com, na ktorej sa problémy neprejavujú

2, v nastaveniach prehliadača Microsoft Edge vypnite podporu Adobe Flash. V pravom hornom rohu prehliadača kliknite na ikonu „“ ➡ nastavenia ➡ rozšírené nastavenia ➡ použiť Adobe Flash Player ➡ vypnúť. V tomto prípade ale môžete naraziť na nekorektné zobrazovanie stránok, využívajúcich práve Adobe Flash Player.

Dúfajme, že Microsoft tento problém v čo najkratšom čase odstráni.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close