SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Dýchajte kvalitnejší vzduch vďaka tejto dostupnej čističke vzduchu Geekbes GL-FS32, ktorá nebola ešte lacnejšou

Máte vo svojej domácnosti alergikov, alebo bývate v prašnom prostredí? S touto čističkou vzduchu vás nekvalitný vzduch už viac trápiť nebude

Ak vás vo vašom byte trápi zlá kvalita ovzdušia, tak určite neprehliadnite najnovšiu ponuku na čističku vzduchu Geekbes GL-FS32, ktorú z e-shopu Geekbuying.com aktuálne kúpite za naozaj skvelých menej ako 85 eur s dopravou z európskeho skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo, či DPH. 

Akciu na čističku Geekbes GL-FS32 nájdeš na Geekbuying.com

Domáca čistička vzduchu Geekbes GL-FS32 vyzerá na prvý pohľad pomerne nenápadne, vďaka čomu je vhodné do naozaj akéhokoľvek prostredia, či už vašej kancelárie, obývačky, či spálne. Jej rozmery sú pritom iba 35 x 18 x 46,6 cm, takže nad jej umiestnením príliš rozmýšľať nemusíte, keďže je pomerne malá a dobre spratná. 

geekbes cisticka vzduchu 4
Zdroj: Geekbuying

Čistička vzduchu Geekbes GL-FS32 je ideálnym riešením pre zvýšenie kvality vzduchu vo vašej domácnosti. O dokonalé filtrovanie vzduchu sa v útrobách čističky stará štvorstupňový filtračný systém, ionizátor vzduchu, ako aj UV lampa. Celá filtračná sústava sa pritom stará nie len o odstraňovanie nečistôt a prachu, ale aj o odstraňovanie baktérií, vírusov, roztočov, či plesní. 

geekbes cisticka vzduchu
Zdroj: Geekbuying

Čistička disponuje automatickou detekciou kvality ovzdušia, na základe ktorej nie len upravuje svoj výkon, ale zároveň informuje používateľov o kvalite vzduchu v ich obydlí. Červené osvetlenie logicky reprezentuje zlú kvalitu vzduchu, oranžové osvetlenie informuje o premiernej kvalite, pričom modré osvetlenie informuje o dobrej kvalite vzduchu v danej miestnosti, ktorá môže mať až 26 m².

Vďaka viacerým výkonnostným režimom môže byť čistička používaná naozaj za akýchkoľvek podmienok, či už počas dňa, alebo v noci. Dve svetlá s nízkou úrovňou jasu vás počas spánku určite rušiť nebudú a podobne je na tom aj samotný ventilátor, ktorý v jeho najtichšom režime vôbec nebudete počuť. 

geekbes cisticka vzduchu 2
Zdroj: Geekbuying

Čističku vzduchu Geekbes GL-FS32 aktuálne kúpte v e-shope Geekbuying.com zaskvelých menej ako 85 eur s dopravou z európskeho skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo, či DPH. 

Akciu na čističku Geekbes GL-FS32 nájdeš na Geekbuying.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Sponzorované

Články pod autorom „Sponzorované“ sú platenou inzerciou.
Close
Close