Spravodajstvo

Dvojité ťuknutie pre prebudenie Lumie by sa mohlo vrátiť

Môže to znieť ako triviálny problém, ale občas ste proste príliš lenivý na to, aby ste mačkali tlačítko a jednoduchá funkcionalita ako dvojité ťuknutie na zamykanie a odomykanie obrazovky na Lumii sa môže zdať ako perfektná funkcionalita. A vskutku už aj mnoho uživateľov Lumie bolo na túto funkciu zvyknutých.

Okrem urýchlovania času, keď chcete len dvakrát ťuknúť na svoju Lumiu pre zhliadnutie času má táto funkcia aj funkčný rozmer toho, že keď sa vám pokazia tlačítko, tak môžete svoj mobil ovládať kompletne bez fyzického používania tlačítok.

Gabe Aul z Microsoft sa už aj na twitteri vyjadril, že dvojité ťuknutie pre Lumie je bežnou požiadavkou, a preto by mali uživatelia voliť za túto funkcionalitu vo Feedbeck Hube, čím nepriamo naznačil, že by sa táto funkcionalita mohla na Lumie vrátiť.

Nižšie si môžete pozrieť, že sny mnohých „lenivých“ 🙂 uživateľov sa môžu stať skutočnosťou a Lumie budú mať späť svoj ikonický dvojťuk.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close