Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Dumáš nad svojim prvým dronom? Nemusí ťa stáť stovky €. Tohto fešáka môžeš mať vďaka zľavovému kupónu za menej ako 25€

Občas sa snažíme upútať pozornosť na cenovo najdostupnejšie drony, ku ktorým môžeme určite zaradiť aj tento selfie dron. Človek by čakal, že pod cenu 25 € ho už nič neprekvapí a v podstate možno u nás kúpi iba sotva nejaký funkčný alebo zaujímavý dron, no tento dron je pravým opakom. Jeho veľkou prednosťou je možnosť ovládania prostredníctvom chytrého smartfónu či tabletu.

Selfie dron
Zdroj: produktová fotografia

Tento zaujímavý dron môžeš kúpiť za zvýhodnenú cenu s kupónom „SK87622“ na tomto odkaze

Selfie dron je určite v rámci svojho vzhľadu jedinečný. Vývojári drona sa totiž rozhodli vytvoriť gadget, ktorý si zamiluješ, pretože ponúka skvelú výbavu vo veľmi malom a kompaktnom tele. Gadget je navyše vybavený sklápacím mechanizmom, takže si dron môžeš bez problémov zabaliť aj napríklad do tašky a zobrať ho všade so sebou.

Selfie dron
Zdroj: produktová fotografia

Selfie dron si zamiluješ pre jeho malé rozmery a bohaté funkcie

Veľkou prednosťou tohto selfie drona je aj napriek malým rozmerom 2 Mpx kamera a možnosť vytvárania zaujímavých záberov počas letu. Výrobca sa navyše chváli možnosťou nastavenia letového plánu, takže si prstom vieš na svojom smartfóne nastaviť kde ma dron letieť a kde „neletieť“. Ako som sa už v úvode zmienil, samotný gadget je možné ovládať za pomoci mobilného telefónu. Tu však prichádza veľmi zaujímavá funkcia ovládania prostredníctvom hýbania smartfónu. Ak svojim smartfónom natočíš do ľavej či pravej strany, dron bude pohyb opakovať. Azda najzaujímavejšou funkciou je možnosť hlasového ovládania. Dronovi tak povieš, aby išiel dopredu či dozadu a on to jednoducho urobí. Vďaka tomu si vieš dokonale vychutnať let a nemusíš sa sústreďovať na neustále pozeranie sa do displeja smartfónu.

Selfie dron
Zdroj: produktová fotografia

Samotný dron je vybavený poriadnou 6-osovou stabilizáciou, ktorá sa stará o čo najplynulejší let. Veľkou prednosťou je dĺžka nabíjania približne iba jednu hodinu, pričom dron dokáže letieť až do 6 minút. Niekto si možno povie, že dĺžka doby letu je zlá, ale práve naopak. Do úvahy je nutné vziať dĺžku opätovného nabitia 500 mAh batérie a miniatúrne rozmery, vďaka ktorým sa Ti dron zmestí skutočne kamkoľvek. Ak Ťa tento dron upútal, tak pre teba máme určite skvelú správu. Dron je totiž aktuálne k dispozícii exkluzívne s naším kupónom „SK87621“ za zvýhodnenú cenu iba 20,82 € (varianta s 0,3 Mpx kamerou). Ak by si chcel získať variantu v čiernom prevedení a so silnejšou 2 Mpx kamerou, stačí použiť zľavový kupón „SK87622„, ktorý Ti stlačí cenu len na 24,99 €.

Tento zaujímavý dron s 2 Mpx kamerou môžeš kúpiť za zvýhodnenú cenu s kupónom „SK87622“ na tomto odkaze

Tento zaujímavý dron s 0,3 Mpx kamerou môžeš kúpiť za zvýhodnenú cenu s kupónom „SK87621“ na tomto odkaze

Zdroj: TS

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
tip redakcie

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close