SpravodajstvoZariadenia

Čo by ste povedali na duálny telefón so systémom Android aj Windows Phone?

Vyzerá to tak, že Windows Phone OEM CoShip ešte s operačným systémom nadobro neskončilo. Podľa príspevku na svojej facebookovej stránke plánuje spoločnosť spustiť duálny smartfón s operačným systémom Windows 10 a Androidom.

Nebol by to prvý telefón od spoločnosti s duálnym operačným systémom. CoShip už v minulosti vyrobil mobil CoShip 960, ktorý bežal na Linuxe a zároveň aj Androide. Zariadenie nebolo dvakrát bootnuté, ale používatelia si mohli prepínať medzi spustenými operačnými systémami stlačením ikony.

Či toto najnovšie zariadenie zožne u ľudí úspech ukáže až čas, keďže ich posledný pokus skončil fiaskom. Rozhodne by to však bolo dobrým riešením pre Windows používateľov v oblasti aplikácií, keďže Android má v tomto ohľade omnoho väčšiu podporu. Fanúšikovia Windowsu by sa tak nemuseli vzdať svojho obľúbeného operačného systému. Bolo by to naozaj výhodné riešenie pre všetky strany, preto držíme spoločnosti palce na rukách aj na nohách, aby tento pokus naozaj vyšiel.

Zdroj: reddit.com, YouTube (obrázok)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close