SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Nepremeškajte akciu na rýchlonabíjačka od Xiaomi do auta, ktorá kombinuje držiak

Držiaky, resp. holdery, sa v autách stávajú pomaly povinnou výbavou, ktorá prináša dodatočný komfort, ktorý oceňujú mnohí vodiči – telefón máte vždy po ruku, vidíte notifikácie a v neposlednom rade ho je možné využiť aj ako držiak na navigáciu. A práve preto by sme Vám dnes radi dali do pozornosti Držiak Xiaomi Mijia Shunzao, ktorý ponúka ešte bezdrôtovú rýchlonabíjačku.

Xiaomi Mijia Shunzao

Xiaomi Mijia Shunzao

Xiaomi Mijia Shunzao je držiak do auta, ktorý ponúka dodatočnú funkciu, slúži zároveň aj ako rýchlonabíjačka s podporou rýchleho nabíjania do 15W.

Xiaomi Mijia Shunzao rychlonabijacka do auta
Zdroj: produktová fotografia

Držiak je vhodný pre všetky typy zariadení s veľkosťou od 4 do 6,5“ a podporou QI wireless nabíjania. Telefón je zároveň možné nabíjať aj v prípade ak je mobil v obale, efektívna vzdialenosť snímača je totiž 4-8 milimetrov. Rýchlonabíjačka zároveň disponuje čipom, ktorý rozvádza teplo rovnomerne do všetkých strán, vďaka tomu sa vyhnete prehriatu telefónu, resp. nabíjačky.

Xiaomi Mijia Shunzao rychlonabijacka do auta_3
Zdroj: produktová fotografia

Držiak je zároveň možné umiestniť ako do priestoru ventilátora, na ktorý sa dá uchytiť, tak aj do priestoru čelného skla.

Xiaomi Mijia Shunzao rychlonabijacka do auta_2
Zdroj: produktová fotografia

Ak Vás držiak kombinujúci bezdrôtovú rýchlonabíjačku oslovil tak ho nájdete na odkaze nižšie.

Xiaomi Mijia Shunzao

Zdroj: Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close