APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvo

Dopbox je dostupný pre Windows 10 a prichádza aj s podporou Windows Hello

Väčšina z nás využíva cloudové služby od rôznych poskytovateľov. Aj keď Microsoft má svoj vlastný cloud OneDrive na operačnom systéme Windows 10 (dostupný je aj pre predošle verzie Windows), tak aj iné spoločnosti si chcú odkusnúť troška z trhového koláča.

Na pole poskytovateľov cloudových služieb pribudol ďalší veľký hráč so svojim známym cloudom Dropbox, ktorý je od piatka dostupný pre Windows 10 zariadenia prostredníctvom svojej univerzálnej aplikácie určenej pre PC, Tablet a Mobil.

Avšak najvýznamnejšou zmenou pre používateľov bude implementácia funkcionality Windows Hello, ktorá bola pri predstavovaní príchodu Windows 10 jednou z najväčších noviniek. Pre tých, ktorí funkcionalitu nepoznajú, tak slúži ako nástroj na uzamykanie, resp. odomykanie vašich zariadení prostredníctvom biometrických údajov ako je napr. vaša tvár či odtlačky prstov.

Aplikáciu je možné stiahnuť cez QR kód uvedený nižšie.

Zdroj: Microsoft Blog

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close