AppleSpravodajstvo

Dropbox vám povolí vytvárať priamo v aplikácii Microsoft Office súbory, ale len vo verzí pre iOS

Posledná aktualizácia pre cloudovú službu Dropbox priniesla viacero noviniek, medzi ktorými patrí schopnosť vytvárania Microsoft Office súborov ako sú Word, PowerPoint a Excel priamo z rozhrania mobilnej aplikácie, avšak táto funkcionalita je zatiaľ dostupná len pre iOS zariadenia. Rob Howard, riaditeľ oddelenia venujúcemu sa marketingu Office-u na margo nových funkcionalít povedal:

„Nové plus tlačidlo v Dropbox aplikácii pre iOS pridáva pohodlnú cestu ako vytvoriť a uložiť Office dokumentu na cestách,  čím pomáha ľuďom lepšie spolupracovať nech sú dekoľvek. “ 

Pevne veríme, že sa tejto funkcionality dočkáme čoskoro aj na Windows 10 Mobile zariadeniach. Využívate aj vy cloud Dropbox, či ste verný aplikácii OneDrive?

Zdroj: MSpowerusers.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close