Spravodajstvo

Dropbox končí s podporou pre Windows XP. Tu je dôvod!

Známa cloudová služba Dropbox oznámila, že končí s podporou pre Windows XP toto leto. Podpora bude oficiálne ukončená vo viacerých vlnách. K 26. júlu nebude už dostupná k stiahnutiu na stránkach Dropbox.com, taktiež nebude možné vytvoriť si účet k tejto službe cez počítač s Windows XP a ani sa k nemu prihlásiť. Následne 29. augusta ak budete prihlásený, tak vás Dropbox automatický odhlási ak máte spárovaný vás účet s Windows XP PC. Prihlásiť sa budete môcť znova, avšak už len prostredníctvom OS Windows Vista alebo s novšou verziou operačného systému.

Dropbox končí s podporou pre Windows XP. Tu je dôvod!

Zaujíma vás aký je dôvod, ktorý vedie k tomuto radikálnemu riešeniu? Možno vás prekvapí tak ako nás, ale dôvodom je, že Windows XP je jednoducho príliš zastaraný.

Ďalej v oficiálnom vyhlásení sa dočítate, že Dropbox plánuje vydať novú verziu aplikácie s viacerými novinkami, lepšou stabilitou a zvýšeným zabezpečením ochrany dát. A práve tieto novinky majú byť kameňom úrazu, totiž nebudú kompatibilné so staršími verziami operačných systémov ako je Windows Vista.

Jediným riešením ako využívať váš cloud na PC je upgrade-ovať váš OS na novšiu verziu ako Windows XP.

Zdroj: Dropbox.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close