Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Dron ZLRC Beast SG906 s dvomi batériami a netradične dlhou výdržou aktuálne kúpiš za polovicu pôvodnej ceny

Kompaktný dron s 2K videom a inteligentnými funkciami Beast SG906 vhodný aj pre úplných začiatočníkov jednoducho nesmieš prehliadnuť.

Jeden z najlepšie vybavených dronov vo svojej cenovej kategórii, Beast SG906 od výrobcu ZLRC, momentálne kúpiš za neodolateľne nízku cenu. Dron pri pohľade na jeho cenu ponúka naozaj bezkonkurenčnú výdrž na úrovni až 25 minút, no ak bažíš po ešte väčšej výdrži, určite by si nemal prehliadnuť momentálnu akciu na balenie s 2 batériami. Aktuálne ho na e-shope TomTop.com totižto nájdeš už za 56,94 eur s bezplatným doručením, čo je za normálnych okolností bežná cena za balenie s jednou batériou. 

Dron ZLRC Beast SG906 s 2 batériami už za 56,94 eur nájdeš TU!

ZLRC Beast SG906 – najlogickejšia voľba pre začiatočníkov

dron zlrc beast sg906 biely
Zdroj: TomTop

Dron ZLRC Beast SG906 je vybavený kvalitnou kamerou s 2K rozlíšením pri nahrávaní videa v štandarde 25 snímok za sekundu. V prípade fotografií určite poteší aj 4K režim. Veľkou prednosťou tejto kamery je zachytávanie širokouhlého obrazu v rozpätí až 120 stupňov, vďaka čomu zmestíte do záberu naozaj všetko, čo potrebujete. Spomenieme aj možnosť aktívneho ovládania sklonu kamery v rozpätí 60 stupňov, čo môže prísť vhod napríklad pri natáčaní videí. 

zlrc beast sg906_opt
Zdroj: TomTop.com

Po hardvérovej stránke je dron ďalej vybavený už spomínanou batériou s kapacitou až 2 800 mAh zabezpečujúcou chod po dobu až 25 minút. V prípade balenia s 2 batériami tak môžeš počítať s výdržou atakujúcou až 50 minút, čo je viac než len postačujúce aj pre dlhšie výlety. 

zlrc beast sg906 balenie_opt
Zdroj: TomTop.com

Ako sme už naznačili v úvode, dron je skvelou voľbou najmä pre úplných amatérov, ktorí si chcú vyskúšať lietanie a zachytávania záberov z vtáčej perspektívy. Dron je aj z tohto dôvodu vybavený pokročilými inteligentnými funkciami ako automatické pristátie, návrat domov, nasledovanie osôb a objektov, či automatické vytvorenie 360 stupňovej panorámy

Začiatočníci si však určite budú pochvaľovať aj jednoduché ovládanie dronu pomocou pribaleného ovládača, ktorý umožňuje pripojenie smartfónu. Po prepojení dronu je tak k dispozícii aj bezdrôtové prehrávanie živých záberov priamo z dronu na obrazovke smartfónu prostredníctvom Wi-Fi pripojenia. Samozrejme, prepojenie so smartfónom prináša aj ďalšie možnosti inteligentného ovládania, napríklad také automatické nasledovanie trasy vytvorenej priamo v prostredí aplikácie. 

Dron ZLRC Beast SG906 s 2 batériami už za 56,94 eur nájdeš TU!

Dron ZLRC Beast SG906 v balení s 2 batériami momentálne nájdeš v najlepšej ponuke na e-shope TomTop.com. Vďaka momentálnemu bleskovému výpredaju môžeš mať balenie s dvomi batériami už za cenu bežného balenia – iba 56,94 eur. Aj v tomto prípade je k dispozícii bezplatná expresne rýchla doprava z nemeckého skladu. Tá zaručuje nie len dodanie do 5 pracovných dní, ale aj to, že sa vyhnete zbytočným poplatkom ako clo a DPH

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close