SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Dron ZLRC Beast SG906 s 25 minútovou výdržou a 2 batériami v balení je aktuálne dostupný v lákavej zľave

Parádny dron s 2K kamerou a pokročilými inteligentnými funkciami aktuálne kúpiš za menej ako sto eur s bezplatným doručením.

Ideálny dron pre začiatočníka, ktorý sa chce ponoriť do sveta záberov z vtáčej perspektívy? Ak pokukávaš práve po takomto drone, určite neprehliadni špičkový dron ZLRC Beast SG906, ktorý je populárny aj v našich končinách. Tento model ponúka pokročilé špecifikácie a najmä inteligentné funkcie, pričom je dostupný za menej ako sto eur. V aktuálnej ponuke na e-shope TomTop.com ho pritom nájdeš až s 2 batériami v balení, bielom prevedení a malým batohom už za 98,49 eur so započítanou expresne rýchlou dopravou z nemeckého skladu. 

ZLRC Beast SG906 za skvelú cenu nájdeš na TomTop.com

Dron ZLRC Beast SG906 – skvelá alternatíva pre začiatočníkov

dron zlrc beast sg906 biely
Zdroj: TomTop

Srdcom dronu ZLRC Beast SG906 je kvalitná kamera s 2K rozlíšením pri nahrávaní videa na štandardných 25 fps a 4K rozlíšením pri zachytávaní fotografií. Výhodou tejto kamery je zachytávanie obrazu v rozpätí až 120°, čím do záberov vtesnáte naozaj široké okolie. Viac pokročilí používatelia počas nahrávania videí určite ocenia aj možnosť sklopiť kameru v rozmedzí až 60°

zlrc beast sg906_opt
Zdroj: TomTop.com

Ako sme už spomenuli v úvode, dron ZLRC Beast SG906 ponúka naozaj bohatú výbavu inteligentných funkcií, ktoré si budú pochvaľovať nie len začiatočníci, ale i skúsenejší používatelia. Na mysli máme „fíčurky“ ako automatické pristátie, návrat domov, nasledovanie osoby alebo automatické vytvorenie 360° panorámy. 

zlrc beast sg906 balenie_opt
Zdroj: TomTop.com

Vďaka prepojeniu so smartfónom je taktiež k dispozícii možnosť ovládania dronu priamo cez smartfón, respektíve prepojený ovládač. V prípade prepojenia je tak možné pozerať živé video z kamery vďaka Wi-Fi pripojeniu, či vytvárať automatickú trasu priamo v smartfóne. 

Veľkou výhodou tohto tátoša je aj naozaj nekompromisná výdrž batérie, ktorá má v tomto prípade kapacitu 2 800 mAh. Tá v tomto prípade zaručuje chod až po dobu spomínaných 25 minút, čo sa často nevidí ani pri násobne drahších konkurentoch. Výhodou je, že toto balenie obsahuje až 2 batérie, ktoré je možno vymeniť behom niekoľkých sekúnd. 

ZLRC Beast SG906 za skvelú cenu nájdeš na TomTop.com

Dron ZLRC Beast SG906 s 2 batériami a malým batohom za skvelých 98,49 eur nájdete na e-shope TomTop.com. V cene je už započítaná aj expresne rýchla doprava z nemeckého skladu do 3 až 5 pracovných dní. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close