Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Dron SG906 Pro s 2K videom a dobou letu až 25 minút aktuálne kúpiš za najnižšiu cenu od uvedenia na trh

Jeden z najlepších dronov v pomere cena / výkon do 150 eur , model SG906 Pro, aktuálne kúpiš v zľave, aká tu ešte nebola

Hľadáš ideálneho drona pre natáčanie amatérskych záberov, no zároveň hľadáš výbornú kvalitu za dostupnú cenu? Osvedčený dron SG906 Pro je v tom prípade ideálnou voľbou, keďže ponúka možnosť natáčania videa v 2K rozlíšení, pričom zároveň umožňuje vytváranie fotografií v skvelom 4K rozlíšení. Hodiť sa určite bude aj skvelá výdrž na úrovni až 25 minút, ako aj viacero inteligentných funkcií.

ZLRC SG906 PRO GPS 5G 4K Camera RC Drone

Dron SG906 Pro si zamilujú aj náročnejší zákazníci

  • Automatický stabilizačný systém s dvomi osami, ktorý zabezpečuje dokonale hladké zábery z hlavnej kamery.
  • Dokonalé zábery z vtáčej perspektívy – hlavná kamera umiestnená na spomínanom stabilizátore umožňuje natáčanie videa v 2K rozlíšení (2048 x 1080 pixelov) na 25 fps, pričom umožňuje vytváranie skvelých 4K fotografií.
sg906 pro gimbal
Zdroj: TomTop
  • Skvelý dosah ovládača až 1 200 metrov vďaka využitiu 2,4 GHz Wi-Fi pásma pre stabilné spojenie aj na väčšie vzdialenosti.
  • Možnosť prenášania živých záberov priamo na obrazovku smartfónu až do vzdialenosti 800 metrov vďaka Wi-Fi pripojeniu na frekvencii 5 GHz.
  • Nadštandardná doba letu na úrovni až 25 minút vďaka 7,4V lítiovej batérii s kapacitou 2 800 mAh.
sg906 pro bateria
Zdroj: TomTop
  • Dokonalé ovládanie a navigácia vďaka GPS / Glonass a ultrazvukovému a optickému senzoru.
  • Prítomnosť všetkých pokročilých inteligentných funkcií – návrat domov, udržiavanie výšky, sledovanie pevného bodu, sledovanie osoby, ovládanie pomocou gest a omnoho viac.
  • Kompatibilita s operačným systémom Android ako aj iOS.
  • Prehľadný ovládač, ktorý umožňuje pripojenie smartfónu je súčasťou balenia.

Dron SG906 Pro nájdeš v exkluzívnej ponuke na e-shope TomTop.com za bezkonkurenčných 132,53 eur s bezplatnou dopravou z nemeckého skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov.

ZLRC SG906 PRO GPS 5G 4K Camera RC Drone

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close