Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Dron SG107 s 2K videom a cenovkou iba pár desiatok eur je skvelou voľbou najmä pre začiatočníkov

Ešte stále si neokúsil aké je to lietať s dronom? Tento kúsok s výdržou až 15 minút a cenovkou iba 35 eur je v takom prípade skvelá voľba.

Drony sa stávajú čoraz populárnejšie aj medzi bežnými používateľmi, ktorí si chcú na vlastnej koži okúsiť, aké to je vytvárať zábery z vtáčej perspektívy. Kvalitný značkový dron však častokrát stojí aj niekoľko stoviek eur, čo určite nie je práve dobrá voľba pre úplných amatérov bez akýchkoľvek skúseností s lietaním. Pre amatérov je omnoho vhodnejšie siahnuť po cenovo dostupnom drone so „základnými“ parametrami, na ktorom by si okúsil svoje schopnosti. Presne takýmto začiatočníckym dronom je aj model ZLRC SG107 s cenovkou iba 35,10 eur s bezplatným doručením

Dron ZLRC SG107 za 35,10 eur nájdeš na Cafago.com

ZLRC SG107 – skvelá voľba pre začiatočníkov

Dron ZLRC SG107 sa radí medzi kompaktné drony so skladateľnými ramenami, na ktorých sú umiestnené samotné motory s vrtuľami. Dron, ktorý v zloženom stave zmestíte aj do dlane, tak môžete pohodlne prenášať naozaj kdekoľvek. Vďaka kompaktnosti je dron taktiež možné ovládať v interiéri, čo by ste si s veľkými dronmi dovoliť určite nemohli. 

zlrc sg107
Zdroj: TomTop

I keď je dron vhodný najmä pre amatérov a nejedná sa o profesionálny nástroj na nahrávanie videa a fotografii, jeho zábery určite nie sú na zahodenie. Predná kamera totižto ponúka rozlíšenie 2K, čiže 2 048 x 1 080 pixelov a 20 fps v prípade videa a 4K rozlíšenie v prípade vytvárania fotografii. K dispozícii je aj spodná kamera s rozlíšením 1 280 x 720 pixelov, no tá je primárne určená pre optické navádzanie. 

zlrc sg107 ovladanie
Zdroj: TomTop

Veľkou výhodou dronu SG107 je aj jeho výdrž na úrovni až 15 minút, čo je na túto cenovú kategóriu pomerne netradičný údaj. Za zmienku určite stojí aj dosah ovládača do vzdialenosti 150 metrov, ktorý s dronom komunikuje prostredníctvom 2,4 GHz Wi-Fi pripojenia. Na samotný ovládač sa pritom dá umiestniť aj smartfón, cez ktorý je možné sledovať live pohľad z kamery.

Keďže sa jedná o dron vhodný najmä pre úplných amatérov, samozrejmosťou musia byť aj pokročilé funkcie uľahčujúce jeho používanie. K dispozícii sú tak funkcie ako vzlet či pristátie pomocou jedného tlačidla, automatické nasledovanie vybranej trajektórie, či už spomínaná optická stabilizácia ktorá zabezpečuje plynulý a stabilný let. 

Dron ZLRC SG107 za 35,10 eur nájdeš na Cafago.com

Dron ZLRC SG107 momentálne nájdete v bezkonkurenčnej ponuke na e-shope Cafago.com už za skvelých 35,10 eur s bezplatným doručením. Keby sa cena dronu medzičasom zvýšila, nezabudnite využiť zľavový kupón „CC2809„, s ktorým následne zrazíte cenovku na spomínaných 35,10 eur. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close