DronyTIP REDAKCIE

S parádnym dronom Utoghter 69601 dokážeš vytvárať skvelé zábery a navyše ho ovládať len za pomoci svojho hlasu. A to zďaleka nie je všetko!

Už nie raz sme Ťa určite presvedčili, že ak si chceš s dronom užiť veľkú zábavu a vytvoriť aj napríklad nejaké zaujímavé videá, ktoré by si za normálnych okolností len tak bez drona nemohol vytvoriť, za tento gadget ani nemusíš dávať stovky eur. Jednou z alternatív je aj dron so zaujímavým názvom Utoghter 69601, ktorý je aktuálne vo veľkej zľave, ale poďme postupne.

Dron Utoghter 69601 s HD kamerou teraz môžeš získať vo zvýhodnenej cene s kupónom „SK97442“ na tomto odkaze

Dron Utoghter 69601 má oproti iným cenovo podobným dronom funkcie navyše. Začal by som mierne netradične, a to rovno inteligenciou tohto drona. Kým iné drony v tejto kategórie môžeme ovládať len prostredníctvom veľmi jednoduchého diaľkového ovládača, k ovládaniu tohto dron môžeme zapojiť aj náš smartfón či tablet. Prostredníctvom neho totiž dokážeme dronovi napríklad nakresliť trasu, ktorou bude lietať a vyhotovovať video záznam. Vďaka tomu sa aj bežný smrteľník môže aspoň na malú chvíľu zahrať na filmára a svoje zábery si naozaj naplánovať a uskutočniť.

Produktová fotografia

Možno si povieš, že super, ale to nie je zďaleka jediná smart funkcia. Dron totiž dokážeš ovládať aj prostredníctvom hlasových povelov a namiesto pozerania sa na ovládač, sleduješ dron a do smartfónu či tabletu hovoríš jeho plány prostredníctvom povelov ako dopredu, dozadu, stop, choď nižšie a podobne. Pre tých z vás, čo nechcete k ovládaniu drona používať smartfón či tablet, si samozrejme výrobca pripravil aj zaujímavý ovládač s množstvo funkcií, takže v konečnom dôsledku to je iba na tebe, či si chceš s dronom iba tak polietať, alebo sa zahrať na filmára a svoje smart zariadenie využívať ako monitor pre sledovanie skutočných záberov v reálnom čase.

Produktová fotografia

Dron Utoghter 69601 upúta HD videom či dlhou dobou letu

Dron Utoghter 69601 komunikuje na 2,4 GHz frekvencii, ktorá bez problémov prináša možnosť ovládania drona až do 150 metrov. 6-osový gyroskop sa navyše postará o ľahký a stabilný let. Samozrejmosťou základnej výbavy drona je HD kamera pre zachytenie rôznych zaujímavých momentov. Mimochodom, dron je vybavený LED osvetlením, takže ho môžeš bez problémov ovládať aj v noci či jednoducho za slabšieho svetla. Pozitívnou informáciou je aj prítomnosť veľkej 1800 mAh batérie, ktorá prináša podporu doby letu až do dĺžky 22 minút, pričom batériu nabiješ za približne 120 minúť.

Samotný dron Utoghter 69601 je rozhodne zaujímavý gadget, ktorý upúta množstvom funkcií. Poteší taktiež menšia celková veľkosť, takže nemusíš riešiť problém s nedostatočným úložným priestorom pre ďalší chytrý gadget v tvojej zbierke. Ak Ťa tento dron zaujal, tak pre teba máme dobrú správu. Aktuálne ho totiž môžeš získať pri zadaní zľavového kupónu „SK97442“ z pôvodných 44,03 € len za 36,32 €. Nezabudni, že ponuka je časovo obmedzená, a tak pokiaľ túžiš po zaujímavom, no zároveň nie drahom drone, tak máš príležitosť získať dron so skvelým pomerom ceny a výkonu.

Dron Utoghter 69601 s HD kamerou teraz môžeš získať vo zvýhodnenej cene s kupónom „SK97442“ na tomto odkaze

Zdroj: TS, obrázky: produktové fotografie

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Close
Close