Sponzorovaný obsahSpravodajstvo

Dron MJX Bugs 5W so špičkovou 4K kamerou a pokročilou stabilizáciou aktuálne kúpiš za šialene nízku cenu

Nezmeškaj unikátnu akciu na tento parádny dron! Aktuálne pri jeho kúpe ušetríš desiatky eur, nehovoriac o expresnej doprave z DE skladu.

Chceš sa konečne ponoriť do sveta dronov a natáčania videí z vtáčej perspektívy, poprípade chceš presedlať zo začiatočníckeho dronu na „silnejší“ a výkonnejší kaliber so značne lepším video záznamom a fotografiami? Ak patríš do jednej z týchto skupiny ľudí, určite neprehliadni dnešnú akciu na skvelý dron MJX Bugs 5W so špičkovou 4K kamerou a zabudovaným GPS modulom, ktorý aktuálne kúpiš už za 90,30 eur so započítanou dopravou z nemeckého skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo, či DPH.

MJX Bugs 5W za skvelú cenu nájdeš na Cafago.com

MJX Bugs 5W – poradí si aj s prémiovou konkurenciou

Dron MJX Bugs 5W od roku 2019 prešiel viacerými zmenami, čoho výsledkom je minulý rok predstavená vylepšená verzia tohto dronu. Veľká aktualizácia hardvéru tohto dronu spôsobila, že dron MJX Bugs 5W je vybavený špičkovou 4K kamerou s možnosťou naklonenia až 90 stupňov. K dispozícii sú dva režimy natáčania – 4K rozlíšenie na 16 fps, prípade nižšie 1440p (2 560 x 1 440 pixelov) rozlíšenie na 20 fps.

mjx bugs 5w 4k kamera
Zdroj: Cafago

Keďže nejde o kompaktný skladací dron, výrobca siahol aj po výkonnejšom hardvéri, ktorý by sme pri skladačkách hľadali márne. Budúci majitelia tohto dronu tak budú mať plný výkon striedavých motorov MT2204 s vynikajúcim chladiacim výkonom, ktoré zvládnu let aj v náročnejších podmienkach. Samozrejme, motorom pomáha aj výkonná stabilizácia, ktorá zabezpečuje citlivé ovládanie aj pri veľkom vetre. 

mjx bugs 5w 4k motor
Zdroj: Cafago

Akousi modernou vychytávkou je aj GPS navigačný systém, vďaka ktorému sa dron jednoducho nemá ako stratiť. V spojení s pokročilými funkciami na udržovanie letovej výšky je tak let s dronom presnejší a precíznejší, ako kedykoľvek predtým. Ruka v ruke so špičkovým navigačným systémom idú aj ďalšie pokročilé funkcie ako obiehanie okolo bodu záujmov, funkcia nasleduj ma či automatický návrat domov pomocou jedného tlačidla. 

mjx bugs 5w 4k 2
Zdroj: Cafago

Dron MJX Bugs 5W sa oproti konkurentom v tejto cenovej kategórii odlišuje aj vynikajúcim ovládaním, ktoré je omnoho kvalitnejšie ako pri väčšine modelov. Maximálna vzdialenosť, do ktorej je možné dron ovládať, je totižto na úrovni až 1 000 metrov, pričom k dispozícii je aj možnosť prenosu živého obrazu až na vzdialenosť 300 metrov

Záujemcov určite poteší aj výdrž dronu na jedno nabitie batérie. Let dlhý po dobu až 20 minút totižto takmer určite spĺňa požiadavky aj náročnejších záujemcov, keďže tento údaj je v tejto cenovej kategórii viac než len nadštandardný. 

MJX Bugs 5W za skvelú cenu nájdeš na Cafago.com

Dron MJX Bugs 5W so špičkovou 4K kamerou momentálne nájdeš na e-shope Cafago.com už za skvelých 99,30 eur so započítanou dopravou z nemeckého skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo, či DPH.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close