SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Dron MJX Bugs 5W so špičkovou 4K kamerou a GPS navigáciou aktuálne kúpiš za cenu, aká tu ešte nebola

Pri objednávke drona MJX Bugs 5W so 4K kamerou z nemeckého skladu momentálne ušetríš viac ako sto eur!

Chceš sa už aj ty konečne ponoriť do sveta dronov a videí z vtáčej perspektívy, poprípade chceš presedlať zo začiatočníckeho dronu na „silnejší“ a výkonnejší kaliber? Ak patríš do jednej z týchto skupiny ľudí, určite neprehliadni dnešnú akciu na skvelý dron MJX Bugs 5W so špičkovou 4K kamerou a zabudovaným GPS modulom, ktorý aktuálne kúpiš už za 131,36 eur s dodaním z nemeckého skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo, či DPH.

MJX Bugs 5W 5G s 4K kamerou

Vylepšená verzia dronu MJX Bugs 5W

mjx bugs 5w 4k 2
Zdroj: TomTop

Dron MJX Bugs 5W patrí už dlhšiu dobu medzi najpopulárnejšie drony do pár stoviek eur, no svojimi špecifikáciami začal zaostávať za neustále silnejúcou konkurenciou. Výrobca sa preto rozhodol predstaviť vylepšený model, ktorý prináša nie len spomínanú 4K kameru, ale aj stabilnejší prenos signálu, či väčšiu dĺžku letu.

mjx bugs 5w 4k kamera
Zdroj: TomTop
  • 4K širokouhlá kamera s možnosťou naklonenia až o 90 stupňov. Možnosť natáčania videa v 4K rozlíšení na 16 fps, poprípade na rozlíšení 1440p (2560 x 1440 pixelov) na 20 fps.
  • Pokročilý 6-osový gyroskopický systém pre jednoduchšie a citlivejšie ovládanie, ako aj pre stabilnejší let aj v náročnejších podmienkach.
  • Výkonné striedavé motory MT2204 s vynikajúcim chladiacim výkonom a stabilným výkonom aj vo vysokých rýchlostiach.
mjx bugs 5w 4k motor
Zdroj: TomTop
  • S GPS navigačným systémom sa jednoducho váš dron nestratí. Ruka v ruke s GPS systémom idú aj pokročilé funkcie ako udržiavanie letovej výšky, ktoré sú vďaka GPS omnoho precíznejšie a presnejšie.
  • 5 GHz Wi-Fi prepojenie s vašim smartfónom zaručuje stabilný prenos živého obrazu z kamery dronu priamo do vášho smartfónu do vzdialenosti až 300 metrov!
  • Maximálna vzdialenosť dronu pre pripojenie s ovládačom až 1 000 metrov.
  • Maximálna doba letu až 20 minút vďaka batérii s kapacitou až 2 420 mAh.
  • Pokročilé funkcie – obiehanie okolo bodu záujmu, nasleduj ma, automatický návrat pomocou jedného tlačidla, či omnoho viac.

MJX Bugs 5W 5G s 4K kamerou

Dnešnú akciu na skvelý dron MJX Bugs 5W so špičkovou 4K kamerou a zabudovaným GPS modulom, ktorý aktuálne kúpiš už za 131,36 eur s dodaním z nemeckého skladu bez akýchkoľvek ďalších poplatkov ako clo, či DPH, nájdeš na e-shope TomTop.com.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close