DronyTIP REDAKCIE

Čína opäť raz vystrkuje rožky! Toto je jeden z najdostupnejších dronov s dobou letu nad 20 minút

Milovníci gadgetov by mali teraz spozornieť. Ak patríš medzi ľudí, ktorí by si chceli zakúpiť svojho prvého drona tak ti dávame do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu na drona, ktorého hlavným ťahačom je doba letu presahujúca magickú hodnotu 20 minút!

Dron s výdržou batérie nad 20 minút. PS: nezabudni na kupón „SK8231“

Dron F196 je dron, ktorý zaujme z viacerých uhľov pohľadu

Drony už dávno nie sú  záležitosťou vyššej triedy. Dôkazom toho je aj tento dron ponúkajúci nadštandardné parametre v cenovej kategórii do 50€ (za podmienky využitia zľavového kupónu „SK8231“). Jeho dominantou je výdrž aktívneho letu do 22 minút. Tejto hodnote vďačí hlavne akumulátoru s kapacitou 2200mAh.

Zdroj: produktová fotografia

Extrémna výdrž batérie však nie je všetko čo tento dron ponúka. Pochváliť sa ďalej môže kamerou s rozlíšením 720p, prostredníctvom ktorej si môžeš vytvoriť ako selfie fotografie tak aj videá. Čerešničkou na torte je podpora gest, prostredníctvom ktorých dron buď urobí fotografiu alebo začne nahrávať video.

S dronom sa budeš môcť vyšantiť do sýta. Jeho doletová vzdialenosť prostredníctvom dodávaného ovládača je až do 80 metrov (drona je možné ovládať aj prostredníctvom mobilnej aplikácie). Transmisia videa však funguje len do vzdialenosti 40 metrov. Zároveň dron disponuje aj viacerými užitočnými funkcionalitami, ktoré ocenia hlavne menej skúsení piloti. Napríklad tlačidlom „One Key Return“, prostredníctvom ktorého sa dron vráti do východzej pozície štartu, „One Key Landing“, prostredníctvom ktorého dron automaticky pristane a ďalšie.

Zdroj: produktová fotografia

Dron je zároveň vhodným príslušenstvom aj na výlety. Jeho rozmery sú totiž len 18cm x 14cm x 4.5cm v zloženom stave. Inými slovami sa hravo zmestí do väčšieho vrecka. Aktuálne je ho možné zkúpiť prostredníctvom obchodu Cafago.com za niečo málo nad 65€. Avšak v prípade využitia zľavového kupónu „SK8231“, ktorý je možné aktivovať v košíku cena klesne na prijateľných 47.49€.

Zdroj: vlastný

Dron s výdržou batérie nad 20 minút. PS: nezabudni na kupón „SK8231“

Zdroj: vlastný, fotografie: produktové fotografie, úvodný obrázok: Youtube (Blomiky)

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close