TIP REDAKCIE

Profesionálny dron DJI Mavic Air aktuálne kúpiš lacnejšie s exkluzívnym kupónom lacnejšie ako Číňania! PS: Samozrejme s dovozom bez CLA a DPH

Keď sa povie DJI tak každému znalému technologickému nadšencovi napadnú profesionálne drony. Nuž, a jeden z nich si teraz aj bližšie predstavíme – DJI Mavic Air, ktorý patrí do kategórie high-end dronov.

DJI Mavic Air oficiálne predstavený

Snímač je jedným z hlavných atribútov tohto typu zariadení a Mavic Air a môže pochváliť tým najlepším čo je na trhu dostupné. Disponuje totiž 1/2,3-palcovým optickým CMOS senzor, ktorý je stabilizovaný po troch osiach. Konkrétne sa jedná o 12MP senzor so svetelnosťou f/2.8 s ohniskom objektívu 24mm. Tento fotoaparát dokáže zachytiť panoramatické obrázky do 180° to v počte 25 za sekundu. Okrem toho prostredníctvom tejto kamery môžete vyhotoviť videá až do 4K rozlíšenia (30fps). Nechýbajú ani ďalšie technologické vychytávky ako je napr. možnosť natáčania Slow-motion videí, zachytenie HDR fotografií a ďalšie. Okrem iného drona je možné prepojiť s inteligentnými okuliarmi DJJI Goggles a tak si môžete let vychutnať úplne z iného pohľadu.

Zdroj: DJI

Profesionálneho drona DJI Mavic Air nájdeš tu. PS: nezabudni na dopravu „duty free“ a kupón „AIR939“

DJI Mavic Air možno nazvať aj „stíhačkou“

Mnohí pri predstavení tejto odľahčenej verzie Mavicu Pro ho  nazvali  stíhačkou a veru mali aj prečo. Jeho maximálna rýchlosť letu je totiž 68 kilometrov za hodinu. V prípade silného nárazového vetra dron dokáže letieť rýchlosťou 35 kilometrov za hodinu. Mimochodom, s dronom sa môžete takto blázniť viav ako 20 minút a to vďaka veľkokapacitnej batérii.

Zdroj: DJI

K dronovi nechýba samozrejme ani aplikácia, prostredníctvom ktorej môžete zdieľať videá či fotografie. Zaujímavou funkciou tohto drona je aj to, že dokáže prostredníctvom funkcie ActiveTrack sledovať až 16 subjektov súčasne, ktoré môžete aktívne natáčať. Alebo technológia FlighAutonomy 2.0, ktorá slúži na to, aby sa dron vyhol neočakávaným prekážkam, ktorú veru pri jeho maximálnej rýchlosti 68 kilometrov za hodinu pravdepodobne aj využijete. Všetky videá či fotografie je následne možné uložiť na interný 8GB disk. Ak by sa vám málilo tak samozrejme je úložný priestor možné rozšíriť prostredníctvom microSD karty.

Zdroj: DJI

Ak vás tento dron zaujal tak ho aktuálne nájdete v ponuke e-shopu TomTop.com, ktorý ponúka možnosť doručenia „duty free“, teda bez toho, aby vás prekvapili ďalšie poplatky ako je CLO či DPH. Aktuálne cena tohto drona je nastavená na úrovni 829.17€ avšak za využitia kupónu „AIR939“, ktorý je obmedzený pre celú EÚ len na pár kusov jeho cena klesne na 779.37€. Mimochodom, kupón môžeš aplikovať aj na verziu v „plnej“ výbave (špeciálny obal, kryty,…). Ktoré obsahuje navyše aj dodatočnú výbavu. V prípade priplatenia si vás dron bude stáť 961.97€, namiesto 1011.77€. 

Profesionálneho drona DJI Mavic Air nájdeš tu. PS: nezabudni na dopravu „duty free“ a kupón „AIR939“


Zdroj: vlastný
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close