SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Dron CSJ X7 Pro s GPS navigáciou a skvelou výdržou je jedným z najatraktívnejších modelov vo svojej kategórii

Ponoriť sa do sveta vytváranie záberov z vtáčej perspektívy už nie je také zložité ako kedysi, pričom už nejde o výlučne drahú zábavku.

Váhaš nad kúpou svojho prvého dronu, poprípade pokukávaš po kvalitnejšom modeli, ktorý by spĺňal požiadavky už skúseného pilota? V tom prípade určite neprehliadni dron CSJ X7 PRO so zabudovaným GPS navádzanímvýbornou výdržou batérie a 2K videom, ktorý môžeš aktuálne kúpiš na e-shope TomTop.com už za skvelých 120,50 eur so započítanou expresne rýchlou dopravou z nemeckého skladu. Tradične, pri doprave zo skladu z Európy neplatíte žiadne ďalšie poplatky ako clo či DPH

CSJ X7 PRO za skvelých 120,50 eur z DE skladu nájdeš na TomTop.com

Poteší dlhou výdržou 

Jednou z najväčších predností dronu CSJ X7 PRO je jednoznačne skvelá výdrž batérie na jedno nabitie. Vďaka veľkokapacitnej 2 800 mAh batérii vydrží dron vo vzduchu až priam neuveriteľných 25 minút, čo je unikátny údaj aj pri násobne drahších modeloch. 

CSJ X7 PRO GPS 5G Wifi 4K RC Drone_bateria
Zdroj: CSJ

Keď sa na dron pozrieme o čosi „bližšie“, do oka každého zvedavca padne dvojica kamier na prednej a spodnej strane dronu. Primárne sa na natáčanie a fotografovanie využíva predná kamera umiestnená na 2-osovom stabilizátore, vďaka ktorému sú zábery stabilné aj pri horších poveternostných podmienkach, či rýchlych zmenách smeru.

Dokonalé zábery z vtáčej perspektívy

Samotná kamera pritom umožňuje vytvárať fotografie až v 4K rozlíšení (4 096 x 3 072 pixelov), pričom video dokáže zachytávať v rozlíšení 2K (2 048 x 1 080 pixelov). Sekundárna kamera umiestnená na spodku dronu je určená skôr na optické navádzanie, no taktiež umožňuje vytvárať zábery v HD rozlíšení. 

CSJ X7 PRO GPS 5G Wifi 4K RC Drone_stabilizacia
Zdroj: CSJ

Obrovskou výhodou oproti bežným konkurentom v tejto cenovej hladine je dostupnosť GPS navigácie. Dron je tak možné navádzať naozaj jednoducho, či už ide o automatický návrat iba stlačením jedného tlačidla, či automatického návratu v momente straty signálu alebo nízkeho stavu nabitia batérie. 

Šikovný kompaktný ovládač

Hladkú komunikáciu s dronom zabezpečuje pribalený kompaktný ovládač, ktorý s dronom komunikuje prostredníctvom dvojpásmového WiFi pripojenia. Na svojom smartfóne totižto môžete sledovať živé video z kamery až do vzdialenosti niekoľkých stoviek metrov. Výrobca uvádza, že ovládanie dronu je možné do vzdialenosti až do 1 200 metrov

CSJ X7 PRO GPS 5G Wifi 4K RC Drone_ovlada
Zdroj: CSJ

Na záver iba spomenieme, že dron patrí medzi najkompaktnejšie modely na trhu, keďže sa dá pomerne jednoducho zložiť. Ak je dron zložený, zmestíte ho aj spoločne s ovládačom do naozaj akejkoľvek menšej tašky. V tomto prípade je však dron dodávaný aj preň určeným batôžkom, takže si zo šatníka nemusíte selektovať naň určenú tašku. 

CSJ X7 PRO za skvelých 120,50 eur z DE skladu nájdeš na TomTop.com

Dron CSJ X7 PRO momentálne nájdete v skvelej ponuke na e-shope TomTop.com už za 120,50 eur so započítanou expresne rýchlou dopravou z nemeckého skladu. Tradične, pri doprave zo skladu z Európy neplatíte žiadne ďalšie poplatky ako clo či DPH

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close