Windows 10 Mobile

Dostupný je nový build s označením 15254.369 pre operačný systém Windows 10 Mobile

Spoločnosť Microsoft pred niekoľkými hodinami vypustila do obehu nový build s označením 15254.369, ktorý je určený pre operačný systém Windows 10 Mobile. Jedná sa o malú kumulatívnu aktualizáciu. Keďže sa stále jedná o vetvu Feature 2 (a túto vetvu už nikdy neopustí), neočakávajte nové funkcie alebo zásadné zmeny. Jedná sa o opravnú aktualizáciu, ktorej úlohou je odstránenie tých najväčších zaznamenaných nedostatkov v systéme.

Nový build 15254.369 pre Windows 10 Mobile prináša tieto zmeny:

  • Odstránený problém, ktorý generuje narušenie prístupu na určitých stránkach v programe Internet Explorer, keď vykresľuje SVG pod vysokým zaťažením.
  • Odstránené problémy s aktualizovanými informáciami o časovom pásme.
  • Odstránený problém, ktorý v niektorých prípadoch zabraňoval aplikácii Internet Explorer identifikovať vlastné ovládacie prvky.
  • Bezpečnostná aktualizácia aplikácií Internet Explorer, Microsoft Edge, Windows app platformy a frameworks, Microsoft scripting engine, Windows graphics, Windows Server, Windows kernel, Windows datacenter networking, Windows wireless networking, Windows Hyper-V a Windows virtualization.

Nová aktualizácia je oficiálne dostupná na zariadeniach HP Elite x3, Microsoft Lumia 550, Lumia 650, Lumia 950/950XL, Alcatel Idol 4S a Alcatel OneTouch Fierce XL. Aktualizácia je momentálne určená pre okruh Reliese Preview, no medzi bežných používateľov sa dostane v priebehu niekoľkých dní.

Zdroj: mspoweruser.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close
Pracovné ponuky