SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Dostupný dron MJX Bugs 4W s perfektným doletom a prémiovými funkciami aktuálne kúpiš za neuveriteľne nízku sumu

Tohtoročná novinka od spoločnosti MJX sa radí medzi high-end kategóriu dronov, no cenovka je úplne niekde inde

Myslíte si, že za poriadny dron s kvalitnými špecifikáciami a skvelou kamerou musíte vyhodiť niekoľko stoviek, či tisícov eur? U „bežných“ značiek to tak naozaj funguje, no vo svete je stále množstvo výrobcov, ktorí ponúkajú najmodernejšie technológie aj za pomerne normálne peniaze. Jedným z takýchto výrobcov je aj MJX, ktorý už niekoľko rokov vyrába naozaj špičkové drony, ktoré konkurujú tým najlepším, no ich cenovky sú úplne v iných rovinách, ako napríklad v prípade dronov DJI. Model MJX Bugs 4W patrí medzi vrcholové modely tohto roku a jeho špecifikácie a schopnosti ťa určite presvedčia o tom, že dron za necelých 128 eur bohate postačí aj náročnému domácemu filmárovi.

Špičková 2K kamera

mjx bugs 4w 4
Zdroj: MJX

Dron MJX Bugs 4W je vybavený skvelou 2K kamerou s rozlíšením 2048 x 1152 pixelov, pričom obraz nahráva na 20 fps. Spomenúť určite treba aj širokouhlý objektív so zorným uhlom až 110 stupňov, vďaka čomu vám z obrazu nič tak ľahko neutečie. Samotnú kameru zároveň môžete polohovať v rozpätí až 90 stupňov.

Vysokokapacitná batéria

V útrobách dronu sa nachádza vysokokapacitná 7,6 V batéria 3 400 mAh, ktorá zabezpečuje let až po dobu 20 minút, vďaka čomu môžeme dron porovnávať s naozaj špikovými dronmi od popredných výrobcov.

MJX B4W 5G s 2K kamerou

Šikovný a prehľadný ovládač

mjx bugs 4w 5
Zdroj: MJX

Ovládanie dronu je naozaj jednoduché a intuitívne, pričom si s tým poradí naozaj ktokoľvek. V balení nájdete kompaktný ovládač s úchytom pre smartfón, prostredníctvom ktorého môžete sledovať živý obraz z dronu. Prepojenie smartfónu s dronom pritom ide na pokročilej 5 GHz Wi-Fi, ktorá umožňuje prenášanie signálu až do vzdialenosti 800 metrov. Ovládač je s dronom v spojení na 2,4 GHz Wi-Fi, ktorá zase funguje až do vzdialenosti 1 600 metrov, čo je naozaj špičkový údaj.

S inteligentnými funkciami sa o dron báť nemusíte

mjx bugs 4w 3
Zdroj: MJX

Dron MJX Bugs 4W využíva hneď niekoľko navigačných snímačov a systémov, pričom určite spomenieme GPS, ktoré je v tejto cenovej kategórii raritou. Dron vďaka tomu zvláda aj zložitejšie situácie, keď sa napríklad ocitne príliš ďaleko od ovládača, má málo batérie, poprípade stratil spojenie so smartfónom / ovládačom. Samozrejmosťou sú však aj funkcie ako návrat domov pomocou jedného tlačidla, snímanie objektu, let okolo vybranej trasy, či automatické pristátie.

MJX B4W 5G s 2K kamerou

Dron MJX Bugs 4W je momentálne dostupný na e-shope TomTop.com za skvelých 127,53 eur s dopravou bez akýchkoľvek ďalších poplatkov z nemeckého skladu zdarma.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close