SpravodajstvoXiaomi

Dostane sa revolučný Xiaomi Mi Mix Alpha niekedy do predaja?

Experimentálny projekt nedokázala spoločnosť Xiaomi dotiahnuť do úspešného konca, tvrdí Lei Jun

Veľká časť fanúšikov spoločnosti Xiaomi si určite spomína na futuristicky vyzerajúci smartfón Xiaomi Mi Mix Alpha, ktorý spoločnosť Xiaomi odprezentovala ešte v roku 2019. Smartfón s displejom takmer po bokoch, ako aj čiastočne na zadnom paneli prekvapil trh, keďže disponoval doposiaľ nevidenými technológiami. Ešte ambícioznejšie však vtedy zneli samotné slová vrcholných predstaviteľov spoločnosti Xiaomi – že sa smartfón Mi Mix Alpha dostane aj do masovej výroby a čoskoro ho uvidíme na predajných pultoch. S odstupom času vidíme, že sa futuristický smartfón od Xiaomi na predajné pulty nedostal a podľa najnovších vyhlásení samotného generálneho riaditeľa ho v predajniach ani nikdy neuvidíme, informoval portál Gizchina, ktorý sa odvoláva na viacero čínskych zdrojov.

Xiaomi Mi Mix Alpha bol iba experimentálny projekt bez úspešného konca

Generálny riaditeľ spoločnosti Xiaomi, Lei Jun, len nedávno na sociálnej sieti Weibo potvrdil, že futuristický smartfón Mi Mix Alpha bol iba experimentálnym projektom, pričom prvé štúdie boli úspešné. Následne však spoločnosť narazila na ťažkosti a prekážky pri hromadnej výrobe tohto zariadenia. Problémy boli natoľko závažné, že spoločnosť musela nakoniec od projektu úplne upustiť a vyrobených bolo iba niekoľko reprezentačných kusov.

Séria Mi Mix nekončí

Lei Jun v odpovediach od fanúšikov na sociálnej sieti Weibo taktiež potvrdil, že spoločnosť ešte úplne nezahodila vždy technologicky vyspelú sériu Mi Mix, ktorá vždy prinesie jedny z najfuturistickejších smartfónov daného roka. Generálny riaditeľ ubezpečil fanúšikov, že spoločnosť hľadá riešenie ako vytvoriť ďalší smartfón s najpokročilejšími technológiami, no bližšie detaily zatiaľ neprezradil. Údajne dá verejnosti vedieť včas.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close