SpravodajstvoZariadenia

Dostane Nokia 9 do vienka skener odtlačkov prstov integrovaný v displeji?

Minuloročné Vianoce nepriniesli očakávaný smartfón Nokia 9 a nestalo sa tak ani na MWC 2018. Na druhej strane počas eventu v Barcelone bola predstavená Nokia 8 Siroco, ktorá aspoň na chvíľku zaplnila titulky médií a odvrátila tak pozornosť od Nokie 9.

Nokia 9 by mohla do vienka dostať skener odtlačkov prstov integrovaný v displeji

Nuž, netrvalo dlho o plátky médií začali opäť zapĺňať informácie o najvýkonnejšej Nokii, ktorá by mala byť predstavená v priebehu tohto roka. Najnovšie sa začalo totiž hovoriť o funkcionalite, ktorú sme mohli pred niekoľkými dňami prvýkrát vidieť pri smartfóne Vivo Apex skener odtlačkov prstov integrovaný priamo v displeji zariadenia. S týmito informáciami prišiel špecializovaný portál NPU, ktorý sa odvoláva na dôveryhodný zdroj, ktorý viackrát odhalil zákulisné informácie.

Aktuálne sa moc informácií o Nokii 9 nevie. V zákulisí sa šepká,  že smartfón príde na trh s 5,7“ displejov s pomerom strán 18:9, pod ktorým nájdeme procesor Snapdragon 845.

Zdroj: NPU

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close