Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Pri kúpe domáceho FullHD projektoru VIVIBRIGHT F40UP aktuálne ušetríš desiatky eur

Oproti bežnému modelu prichádza so zabudovaným operačným systémom Android, ktorý prináša ďalšie možnosti využitia

Hľadáš vhodný projektor do menšej kancelárie, či do domácnosti, ktorý by pohodlne postačoval na premietanie videí, fotografií, či prezentácií? Projektor VIVIBRIGHT F40UP s FullHD rozlíšením je v tom prípade skvelou voľbou, keďže môže byť momentálne tvoj už za 172,92 eur s expresným dodaním z nemeckého skladu bez ďalších poplatkov. 

LED projektor pre domáce i kancelárske použitie

vivibright f40 1
Zdroj: Geekbuying

LED projektor VIVIBRIGHT F40UP ponúka natívne zobrazovacie rozlíšenie 1920 x 1080 pixelov, čiže v skratke Full HD. Vďaka spomínanému kontrastu farieb až 15 000:1 a svietivosti až 4 200 lumenov je tento projektor skvelý nie len na pozeranie filmov v domácnosti, či hranie hier, ale aj na klasické kancelárske účely. 

Bezproblémová konektivita

vivibright f40 2
Zdroj: Geekbuying

Projektor sa vyznačuje nie len skvelými technickými parametrami, ale aj naozaj vynikajúcou kompatibilitou, ktorú určite ocení každý záujemca. Vďaka dvom USB vstupom, HDMI vstupu a Audio výstupu si môžete vychutnávať skvelý obraz i zvuk pri pozeraní z naozaj akéhokoľvek zariadenia. Samozrejmosťou je aj dvojica zabudovaných infračervených senzorov, ktoré umožňujú bezdrôtové ovládanie či už pribaleným ovládačom, alebo smartfónom. Oproti bežnému modelu F40 sa model F40UP odlišuje aj zabudovaným operačným systémom Android s možnosťou inštalácie aplikácií ako KODI, Netflix, či ďalšie. 

Zaručená kvalita zvuku

vivibright f40 3
Zdroj: Geekbuying

Ak ťa projektor zaujal, ďalšia informácia ti možno vyčarí ešte väčší úsmev na tvári. V útrobách projektoru sa totižto nachádza hneď dvojica reproduktorov s výkonom 10 W, ktoré poskytujú pomerne slušný zvuk, napríklad pri hraní hier, či pozeraní športových prenosov a premietaní. Ak si ale plánuješ vychutnať poriadny film, určite nezabudni na SPDIF výstup, ktorý môžeš zapojiť priamo do zvukového recieveru v tvojej obývačke!

Projektor VIVIBRIGHT F40UP nájdeš v ponuke e-shopu Geekbuying.com

Projektor VIVIBRIGHT F40UP s FullHD rozlíšením momentálne nájdeš v exkluzívnej ponuke na e-shope Geekbuying.com, ktorý ho pri uplatnení zľavového kupónu 4XISPFME ponúka už za 172,92 eur s expresným doručením z nemeckého skladu!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close