Spravodajstvo

Dokument BBC odhaľujúci podmienky v továrni Pegatron (fabrika Applu)

Apple  nie je určite potrebné nikomu zvlášť predstavovať, kvalita, dizajn je pre nich samozrejmosťou. Hoci nájdeme tisícky odporcov Applu, ktorí by tvrdili opak,  tak na druhej strane nájdeme minimálne také isté množstvo fanúšikov, ktorí na jeho výrobku nedajú dopustiť. Avšak zaujímala Vás  niekedy cesta ako sa dostane tento „vysnívaný“ telefón do rúk nových majiteľov?

Určite ste započuli v minulosti, že továrne kde sa vyrábajú tieto zariadenia neposkytujú ich zamestnancom vhodné podmienky, ba dokonca by sme ich mohli nazvať za „neľudské“. Apple mnohokrát na to reagoval, že bude klásť prísne podmienky pre svojich partnerov, ktorí sa podieľajú na výrobe ich zariadení aby sa to zmenilo. Či sa mu to dari zachytáva dokument televíznej stanice BBC, ktorý dokumentuje jedného z najväčších dodávateľov Iphone 6 a Iphone 6 Plus pre Apple, spoločnosť Pegatron.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close