ApplePorovnanie produktovSpravodajstvo

Dokáže 300-eurový Xiaomi Mi 9T Pro konkurovať iPhone 11 Pro? Pozrite si tento test rýchlosti

Xiaomi Mi 9T Pro vs iPhone 11 Pro: Ktorý z týchto smartfónov je rýchlejší? Pozrite si tento videotest, ktorého výsledok Vás prekvapí.

Xiaomi, ako aj spoločnosť Apple, sú prvotriednymi výrobcami smartfónov. Obe spoločnosti patria do kategórie inovatívnych a svojim zákazníkom prinášajú kvalitné zariadenia. Rozdiel medzi nimi je však v cene. Zatiaľ čo vlajková loď spoločnosti Xiaomi, Mi 9T Pro stojí v zahraničných e-shopoch okolo 300 až 350€, tak nový iPhone 11 Pro od spoločnosti Apple stojí viac ako 1 000€. Dokáže Xiaomi s tak lacným zariadením konkurovať telefónu iPhone 11 Pro? Pozrite si nižšie video test rýchlosti.

300€ vs 1 000€

Technologický vloger, ktorý si hovorí “Tech Thusiast”sa rozhodol porovnať smartfóny Redmi K20 Pro / Xiaomi Mi 9T s telefónom iPhone 11 Pro v teste rýchlosti.  Predtým ako sa však pustíme do porovnania, tak si povedzme základné špecifikácie oboch zariadení.

Xiaomi Mi 9T Pro: pozri aktuálnu cenu

Xiaomi Mi 9T Pro je smartfón poháňaný najnovším procesorom Qualcomm Snapdragon 855 SM8150 (Octa-core, 2840 MHz, Kryo 485, 64-bit, 7 nm), ktorému sekunduje 6GB RAM, 128GB úložného priestoru a grafický čip Adreno 640. Nový iPhone 11 Pro disponuje procesorom  Apple A13 Bionic APL1W85 (Hexa-core, 2650 MHz, Lightning and Thunder, 64-bit, 7 nm), ktorému sekunduje 4GB RAM, 64GB úložného priestoru a vlastný grafický čip navrhnutý spoločnosťou Apple. Pozrime si teraz sľubovaný test rýchlosti.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky