SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Dnes nečakajte po Windows 10 aktualizácii ďalší Build aj pre Windows 10 Mobile

Hoci na prelome včerajšieho a dnešného dňa Microsoft vypustil nový Windows 10 Build 15002, ktorý priniesol radu noviniek tak používatelia Windows 10 Mobile nateraz budú ukrátený o aktualizáciu. Informovali o tom dnes na sociálnej sieti Twitter Brandon LeBlanc ako aj Dona Sarkar, ktorí reagovali na dotazy fanúšikov.

Dôvodom ako vyššie ste sa mohli dočítať je to, že vývojári pracujúci na aktualizácii a chcú urobiť čo najlepšiu prácu, aby reagovali na spätnú väzbu používateľov z FBHub.

Preto pevne veríme, že aktualizácia pre mobilné zariadenia prinesie tak isto radu noviniek ako tomu bolo na PC platforme a to v čo najlepšej kvalite.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close