Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Pozeráme sa na nový Xiaomi Mi 9?

Mnohí z nás netrpezlivo čakajú na jeden z najočkovanejších smartfónov tohto roka z kuchyne čínskeho giganta Xiaomi – Mi 9.

Posledné správy, ktoré sa dostali na povrch v spojitosti s týmto smartfónom sa týkali takmer kompletných špecifikácií zariadenia vrátane informácií týkajúcich sa novej generácie rýchleho nabíjania. Smartfón sme však doteraz nemali česť vidieť na žiadnych oficiálnych fotografiách či renderoch z dôveryhodných zdrojov. To sa teraz mení.

Pozeráme sa na Xiaomi Mi 9?

Pomaly, ale isto sa blížime k termínu predstavenia smartfónu Xiaomi Mi 9. Očakáva sa, že sa tak stane počas MWC 2019 vo februári. Zároveň sa špekuluje, že či smartfón dostane do vienka podporu 5G. Posledné správy hovoria, že áno. Nižšie na obrázkoch si môžete pozrieť údajne oficiálne rendery zariadenia.

Xiaomi Mi 9 dizajn
Via XiaomiToday.com

Spolu s obrázkami sa hovorí, že zariadenie bude disponovať veľkým 6,4“ QHD+ displejom s pomerom strán 19,5:9. Okrem toho sa spomína 48MP Sony IMX586 v kombinácii s duálnou kamerou s rozlíšením 18MP a 8MP na chrbte zariadenia.

Via XiaomiToday.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
špekulácie Xiaomi Xiaomi Mi 9

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close