ANDROIDSpravodajstvo

Displej a zvuk Nokie 8. Pozrite si test ako dopadol

Pozrite si video test, v ktorom redaktori zahraničného portálu NPU podrobili momentálne najvýkonejší smartfón od Nokie testu displeja a zvuku. Pre tých, ktorí o Nokii 8 toho moc nevedia, tak predný panel tvorí 5,3“ IPS LCD displej s QHD rozlíšením. Chváli sa ďalej sveteľnosťou až 700 nitov a prichádza tiež s technológiou Nokia Sunligh reading, ktorá ponúka širšie pozorovacie uhly priamo pod slnečnými lúčmi. Mimochodom, displej disponuje aj technológiou Glance Screen.

Test zvuku a displeja Nokie 8

Test prebiehal ako v interiéri tak aj v exteriéri. Pričom v interiéri bolo použité umelé svetlo a v rámci exteriéru telefón testovali na priamom slnečnom svetle. Tak isto v rámci testovania sa redaktori NPU pozreli aj na kvalitu streamovania videí kde netestovali len kvalitu displeja ale aj zvuk. V rámci testovania zvuku treba podotknúť, že smartfón nedisponuje stereo reproduktormi, ale na trh prišiel s podporou technológie OZO Audio surround sound. Prejdime však teraz k sľubovanému video, ktoré si môžete pozrieť nižšie.

Zdroj: NPU

 

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close