APLIKÁCIE A HRY

Diktafón v mobile: The Sound Recorder

Občas sa stane, že jednoducho potrebujete nahrávať nejakú situáciu z rôznych dôvodov, či už je to pri nahrávaní policajta, ktorý s vami nejedná ako by mal alebo napr. pri diplomovej práci a podobne.

Ja som sa musel nedávno popasovať práve s druhou situáciou a vtedy som zistil, že vo Windows Phone Store hoci je mnoho aplikácií, ktoré slúžia na nahrávanie, ale malo ktoré sú plnohodnotné. Niektoré dokázali nahrávať len niekoľko minút alebo nedokázali rozhovor ďalej zdieľať, alebo jednoducho zvuk, ktorý bol nahratý nebol použiteľný. Zúfalo som vtedy skúšal jednu aplikáciu za druhou (vzhľadom na to, že ma tlačil čas) a nakoniec som narazil na šikovného pomocníka v aplikácii The Sound Recorder, ktorý spĺňal všetko, čo diktafón má za úloha napĺňať ba, ešte ponúkal niečo naviac.Takou funkcionalitou, ktorú určite oceníte pri dlhších rozhovoroch je funkcia „Skip silence“, vďaka ktorej aplikácia selektuje počas nahrávania dlhšie pasáže ticha a jednoducho ich nenahráva. Spočiatku som sa bál, že či nevyselektuje aj pasáže rozhovoru, ale moje obavy sa nenaplnili. Ďalšou šikovnou funkcionalitou je možnosť zdieľania nahrávky priamo z aplikácie či prostredníctvom e-mailu alebo cloud-u OneDrive, respektíve iného, ktoré využívate.

The Sound Recorder - prostredie aplikácie
The Sound Recorder – prostredie aplikácie

Aplikáciu jednoznačne odporúčame minimálne vyskúšať, nebudete sklamaný. Nájdete ju vo Windows Phone Store zadarmo.

Po kliknutí na obrázok budete presmerovaný do obchodu

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close