APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows

Desktopová aplikácia WhatsApp mieri do obchodu Microsoft Store

Spoločnosť Facebook nám WhatsApp aplikáciu pre desktopy priniesla už minulý rok, no nejedná sa o nejako kvalitne prepracovanú aplikáciu a používatelia na počítačoch radšej využívali formu aplikácie vo webovom prehliadači. Aplikácia od tejto spoločnosti bola doteraz iba akousi appkou, ktorá ponúkala presne to isté, ako tá v prehliadači a práve tento fakt viacerých používateľov odradil. Práve pre týchto používateľov máme skvelé správy. Spoločnosť Facebook začala s testovaním natívnej aplikácie WhatsApp Desktop, ktorá je už teraz dostupná v obchode Microsoft Store pre používateľov operačného systému Windows 10.

Aplikácia je zatiaľ iba v beta testovaní

Aplikácia WhatsApp Desktop je momentálne iba v beta testovaní. Tým pádom nieje určená pre všetkých používateľov a prístup ku nej majú iba používatelia zapojení do app beta programu. Zapojení používatelia si túto aplikáciu môžu stiahnuť priamo z obchodu alebo pomocou tlačidla pod článkom. Aplikácia sa medzi bežných používateľov zrejme sprístupní až o pár mesiacov, tak dúfajme že Facebook za tak dlhú dobu aspoň vychytá všetky nedostatky v aplikácii.

Ste zapojený do beta testovania a stiahli ste si túto aplikáciu? Dajte nám vedieť, ako ste s aplikáciou spokojný, poprípade sa podeľte s ostatnými o tom, aké funkcie nová aplikácia ponúka a ako sa Vám pozdáva.

WhatsApp Desktop
WhatsApp Desktop
Developer: ‪WhatsApp Inc.‬
Price: Free

Zdroj: mspoweruser.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close