Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi pripravuje ďalšie 2 smartfóny s procesom Qualcomm Snapdragon 855 s vyskakovacou kamerou

Len pred niekoľkými týždňami spoločnosť Xiaomi predstavila 5G verziu smartfónu Xiaomi Mi Mix 3 5G s procesorom Snapdragon 855. Podľa najnovších informácií, s ktorými prišiel portál xda-developers.com, Mi Mix 3 by nemal byť posledným zariadením so spomínaným procesorom v najbližších mesiacoch.

Xiaomi pracuje na 2 nových zariadeniach

Davinci“ a „Raphael“, to sú kódové označenia dvoch zariadení s vyskakovacou kamerou, ktoré by mali byť poháňané procesorom Snapdragon 855. Znamenalo by to, že Xiaomi sa tak rozhodlo zredukovať výrez na minimum, ktorý s veľkou pravdepodobnosťou bude tvorený len „dierou“ v displeji, ktorá bude schovávať nevyhnutné senzory. Vzhľadom na použitý procesor možno očakávať, že zariadenia ponúknu skener odtlačkov prstov umiestnený v displeji.

Aktuálne však nie je úplne jasné o aké modely zariadení sa bude jednať. Do úvahy verzie zariadení Xiaomi Mi Mix 3s, Mi Mix 4, Xiaomi Mi 9 Pro, či cenovo dostupný Xiaomi PocoPhone F2.

Zdroj: xda-developers.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close