NovinkyTIP REDAKCIE

Dávame vám do pozornosti Bluetooth slúchadla s prenosnou nabíjacou stanicou slúžiacou ako puzdro za skvelú cenu, menej ako 12€ aj s poštovným

Určite to poznáš keď dáš do vrecka slúchadla a neskôr ich vyberieš tak nasleduje niekoľko minútové rozmotávania. Alebo keď ideš napríklad po obchodnom centre a zrazu ťa poriadne mykne lebo sa ti slúchadla o niečo zavadili. Nuž, máme pre teba riešenie, ktoré ti s týmto pomôže – bezdrôtové slúchadla, ktoré ťa nebudú stáť desiatky € , ale vďaka kupónu „UU4229“  ťa vídu 11,49€ spolu aj s poštovným.

Tieto Bluetooth slúchadla nájdeš na tomto odkaze. PS: nezabudni na kupón „UU4229“

Tieto slúchadla ti prídu v balení, v ktorom nájdeš okrem nich samotných aj špeciálny box, ktorý slúži nie len ako puzdro, ale aj ak prenosná externá nabíjačka, ktorá ti dobre poslúži na cestách. Samozrejme nechýbajú ani klasické návody, ktoré pravdepodobne ako ich vyberieš tak hodíš hneď aj do koša a nabíjací káblik.

Zdroj: produktová fotografia

Slúchadla sa môžu pochváliť zhruba 2 hodinovým prehrávaním hudby. Okrem toho disponujú impedanciou 32 OHM, frekvenčným pásmom 2,4GHz s frekvenčnou odozvou 20-20000Hz. Čerešničkou na torte je senzitivita Mitu -42dB. Mimochodom, dosah slúchadiel je 10 metrov. 

Tak čo, ideš do toho? Ak ťa slúchadla zaujali tak ich nájdeš na odkaze nižšie.

Tieto Bluetooth slúchadla nájdeš na tomto odkaze. PS: nezabudni na kupón „UU4229“

Zdroj: Cafago, obrázky: produktové fotografie, vlastný

 

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Napíš nám na info@windowscentrum.sk

Pridaj komentár

Close
Close