SpravodajstvoXiaomi

Ďalšie zariadenia v našom regióne od Xiaomi dostávajú MIUI 12. Je medzi nimi aj Váš?

Xiaomi uvoľňuje MIUI 12 pre ďalšie zariadenia

MIUI 12 aktualizácia bola predstavená ešte v apríli tohto roka pričom pre globálny trh bola uvoľnená krátko na to.  Najprv v BETA zostavení a neskôr aj komerčne dostupná verzia, ktorá sa postupne dostáva na ďalšie a ďalšie zariadenia. Aktualizácia priniesla viacero vylepšení, od nového vzhľadu vybraných ikon, cez pridanie nových animácií, až po nové funkcie. Napríklad do notifikačnej lišty bolo pridané Riadiace centrum. Tých zmien bolo celkovo viac. Kompletný prehľad v porovnaní s MIUI 11 nadstavbou si môžete pozrieť v článku, ktorý sme Vám priniesli v priebehu včerajšieho dňa.

Xiaomi uvoľňuje MIUI 12 pre ďalšie smartfóny

V priebehu posledných dní nám viacerí používatelia hlásili dostupnosť MIUI 12 aktualizácie pre ďalšie zariadenia. Ide o konkrétne o modely smartfónov: 

  • Mi 9 Lite
  • Mi 9 SE
  • Mi Note 10 Pro, Mi Note 9 / Mi CC9 Pro, Mi CC9
  • Note 9T
  • Redmi Note 8 Pro

Obdržali ste v posledných dňoch aktualizáciu s nadstavbou MIUI 12 aj pre Váš smartfón? Dajte nám nižšie v komentároch vedieť. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close