SpravodajstvoXiaomi

Ďalšie Xiaomi telefóny dostávajú aktualizáciu nadstavby MIUI 10.3 založenej na Androide 9.0

Xiaomi vie ako skrášliť fanúšikom spoločnosti prichádzajúci víkend. Najnovšie spoločnosť oznámila, že začala s uvoľňovaním aktualizácie pre smartfóny Xiaomi Redmi Note 5 Pro a zariadenia Xiaomi Redmi 6/Pro. Informuje o tom portál FoneArena.com.

MIUI 10.3 Stable ROM

V oboch prípadoch aktualizácia nesie označenie MIUI V10.3.2.0 a je veľká približne 1,6GB. V rámci oznamovacieho okna Xiaomi informuje, že update nadstavby je založený na najnovšej verzii operačného systému Android 9.0.

Nadstavba MIUI podpora tamvej temy Xiaomi
Zdroj: fonearena.com

Aktualizácia prináša viacero noviniek. Odhliadnuc od „klasiky“ v podobe bezpečnostných záplat, mnohých najviac asi poteší, že update prináša podporu natívnej Tmavej témy, ktorá kompletne mení rozhranie telefónu. Bohužiaľ však nemení rozhranie aplikácií tretích strán. Ako ju aktivujete si môžete pozrieť vo videu nižšie, ktoré sme si pre vás pripravili pred niekoľkými dňami, v spojitosti s aktualizáciou zariadenia Xiaomi Mi 8.

Mimochodom, Xiaomi aktuálne pracuje na novej verzii nadstavby MIUI 11, ktorá by mala prekopať celý systém, vrátane reklám, ktorých by malo byť výrazne menej.

Via FoneArena.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
Aktualizacia MIUI 10.3 Tmavá téma

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close