ANDROIDHuaweiSpravodajstvo

Ďalšie náhľady prostredia EMUI 10 od Huawei sú tu! Tešiť sa môžeme na svižnejšiu odozvu, či lepšiu spoluprácu s Androidom Q

Najnovšie screenshoty z prostredia EMUI 10 pochádzajú opäť od beta testerov

Veľké systémová aktualizácia pre smartfóny od spoločnosti Huawei sa nezadržateľne blíži. Nová nadstavba EMUI 10, ktorá je založená na najnovšom Androide Q, sa pomaly dostáva do záverečnej fázy. Beta testerov prvotných beta verzií tak neustále pribúda, vďaka čomu sa na internete objavujú nové screenshoty z nadstavby EMUI 10, ktorá príde opäť s viacerými vylepšeniami.

Ďalšie zverejnené screenshoty nadstavby EMUI 10 nám opäť napovedajú, že Huawei sa tentokrát zameriaval viac na funkčnosť samotného prostredia, ako na zásadné vizuálne zmeny. Najväčšími rozdielmi, ktoré ale zachytíte hneď po prvom pohľade sú určite čiastočne iné rozloženie prvkov prostredia, ako aj lepšie farebné prispôsobenie vstavaného plug-inu počasia. Zásadnou premenou prešla aj rozbalovacia ponuka, ktorá dostala priesvitné pozadie. I keď takéto riešenie nevyzerá vôbec zle, Huawei na ňom musí ešte popracovať, keďže pri čítaní niektorých prvkov budete mať určite problémy.

Zdroj: MyDrivers

Veľká zmena ale nastala v prípade spomínanej rýchlosti a odozvy celého prostredia. Prepínanie medzi jednotlivými položkami a prvkami je omnoho rýchlejšie a svižnejšie. Podobne je na tom aj fotoaparát, ktorý je taktiež značne rýchlejší, ako v minulosti. V prípade fotoaparátu ale nastali viaceré zmeny v rámci nového fontu, ikon, filtrov či ďalších pokročilých funkcií.

Zdroj: MyDrivers

Zmeny sa dotkli aj viacerých súčastí priamo v nastaveniach, napríklad v rámci viacerých záložiek nastavení súkromia. Tie sa pomaly ale isto približujú ku natívnemu systému Android Q, ktorého vzhľad poznáme už zopár mesiacov.

Aktuálne ide iba o beta verziu

Treba mať na pamäti, že aktuálne ide iba o beta verziu EMUI 10 ROM, ktorá je dostupná iba pre vybraných majiteľov vlajkových smartfónov Huawei P30 Pro. Pred finálnym zavadením novej nadstavby môže dôjsť ku zásadným zmenám, takže sa netreba spoliehať na to, že všetky systémové prvky uvidíte aj na svojom smartfóne.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy
Close
Close