NovinkyTIP REDAKCIE

Ďalšia vlna výpredajov je tu! Bezdrôtové slúchadlá, SD-karty, akčné kamery a gadgety sú dostupné vo viac ako 60% zľavách

Výber gadgetov z číny tu dlho nebol a práve teraz je ten správny čas. Číňania opäť vyprázdňujú svoje sklady a ponúkajú tovar za bezkonkurenčné ceny. Prinášame Vám prehľad tých najlepších gadgetov a zariadení, ktoré sú momentálne na e-shope cafago.com v obrovskej zľave a u Vás doma by určite nemali chýbať. 

Akčná kamera Elephone so 4K videom

Nie každý je schopný vyhodiť stovky eur za svetovú špičku GoPro. Spoločnosť Elephone práve preto priniesla na trh hneď niekoľko akčných kamier, ktoré sú schopné kamerám GoPro konkurovať hneď v niekoľkých oblastiach.

Zdroj: Cafago.com

Kamera Elephone EleCam Explorer Pro je určená pre tých najnáročnejších. Je vybavená 2-palcovým displejom na zadnej strane, ponúka širokouhlé nahrávanie 170°/140°/ 110°/70°, 5-násobný digitálny zoom a v neposlednom rade dokáže nahrávať video v 4K na 24fps, 2K na 30fps, 1080p na 60/30fps a 720 na 120/60/30fps. Kamera taktiež ponúka aj kopu funkcií ako nahrávanie v loopoch, self timing, time lapse alebo burst. Momentálne je v 50% zľave dostupná za 76,66 eur.

Akčnú kameru Elephone za bezkonkurenčnú cenu nájdeš tu

Bezdrôtové slúchadlá za pár eur

Ani Vy neznášate večne motanie káblov od slúchadiel vo vrecku na nohaviciach alebo v taške? Bluetooth slúchadlá sú cesta. Neviete sa ale rozhodnúť či klasické štuple alebo veľké slúchadlá na uši? Nevadí, v akcií sú momentálne oboje!

Zdroj: Cafago.com

Tieto bezdrôtové slúchadlá sú kompatibilné so všetkými zariadeniami, ktoré sú vybavené Bluetoothom. Na jedno nabitie vydržia až 10 hodín neustáleho prehrávania hudby, môžete do nich vložiť micro-sd kartu a dokonca slúžia aj ako FM prijímač pre smartfón. Momentálne sú dostupné za neuveriteľných 11,99 eur v troch farebných prevedeniach (čierna, biela, rúžová).

Tieto slúchadlá nájdeš v ponuke e-shopu cafago.com

Zdroj: Cafago.com

Číňania odkopírujú naozaj všetko, to nie je žiadna novinka. Bezdrôtové slúchadlá I7S sú toho najlepším príkladom. Nenápadne sa podobajú na slúchadlá od spoločnosti Apple, ktoré sú ale samozrejme výrazne drahšie. Slúchadlá I7S ponúkajú naozaj široký rozsah frekvencií, hrajú až do vzdialenosti 10 metrov od zariadenia a prichádzajú v dvoch farebných prevedeniach. Cena čiernej aj bielej verzie spolu s nabíjacím boxom sa pohybuje na úrovni 16,05 eur

Štýlové slúchadlá I7S nájdeš tu

Zdroj: Cafago.com

Pre najväčším frajerov, ktorí chcú v zime nosiť neustále čapicu tu máme jednu špecialitku. Peknú modernú a hlavne teplú čapicu so zabudovanými bluetooth slúchadlami. Slúchadlá v čapici vydržia prehrávať hudby až po dobu 3,5 hodiny a prichádzajú s malým USB káblom, prostredníctvom ktorého si slúchadlá môžete dobiť každý deň. Cena čapice so zabudovanými slúchadlami je iba 7,99 eur.

Chcem čapicu so zabudovanými slúchadlami

MicroSDXC karta za pár šupov sa hodí vždy

Zdroj: Cafago.com

MicroSDXC kariet nie je predsa nikdy dosť. Používame ich takmer v každom zariadení a kvôli ich veľkosti, často skončia na už nikdy nevyloviteľných miestach. Karta od spoločnosti Kingston ponúka rýchlostný štandard Class 10, ktorý zaručuje maximálnu rýchlosť až 48MB/s. Momentálne je dostupná už iba 64GB verzia tejto karty, no môžete ju mať za naozaj neuveriteľnú cenu. Momentálne sa predáva za 16,41 eur za kus z nemeckého skladu, takže počítajte s rýchlym dodaním. 

MicroSDXC kartu za super cenu nájdeš tu

Zdroj: vlastný

Tagy

Pridaj komentár

Close
Close