SpravodajstvoTIP REDAKCIE

Ďalšia exkluzívna zľava na microSDXC karty je tu! Netac P500 Class 10 s 64GB úložiskom momentálne iba za 7,72 eur

Tak takáto cena tu ešte nebola! Výnimočnú akciu jednoducho nemôžeš zmeškať

Letné výpredajové zľavy prichádzajú a jedným z prvých cenových trhákov je jednoznačne pamäťová microSDXC karta P500 od renomovaného výrobcu Netac. MicroSDXC kartu s úložiskom až 64GB si totižto môžeš aktuálne kúpiť za neuveriteľných 7,72 eur, samozrejme, s dopravou zdarma. U nás takú cenu jednoducho nenájdeš nikde!

Exkluzívnu zľavu na microSDXC kartu Netac P500 nájdeš na Cafago.com

Pamäťové karty od spoločnosti Netac sú ozajstných skĺbením vynikajúcej ceny, ako aj výborných technických špecifikácií. MicroSDXC karty od overeného svetového výrobcu ponúkajú prenosové rýchlosti až do 80MB/s, čím sú vhodné nie len pre smartfóny, ale aj pre menšie fotoaparáty, či akčné kamery. 

Počas cestovania sa o svoje zábery báť nemusíte

Takmer všetky prenosné úložiská značky Netac ponúkajú nadpriemerné stupne ochrany a MicroSDXC karta P500 nie je žiadnou výnimkou. Karta prežije naozaj takmer všetko – problém jej nerobia ani vysoké či nízke teploty, RTG, silný magnet, ako aj voda. Počas cestovania sa tak nemusíte báť prípadných stratených fotografií, ktoré sa občasne dokážu z lacnejších kariet vymazať počas klasickej letiskovej kontroly. 

Zdroj: Cafago

Karta je dostupná vo viacerých kapacitných verziách, no najvýhodnejšou kúpou je jednoznačne karta s kapacitou 64GB. Tú si môžete aktuálne zaobstarať za naozaj vynikajúcich 7,72 eur, čo je naozaj bezkonkurenčná cena a v našich končinách by ste jej ťažko hľadali konkurenta. Samozrejme, počítať treba aj s bezplatnou dopravou. Ak nad kúpou karty váhate, určite si dajte načas. Skladové zásoby sa vypredávajú naozaj enormne rýchlo!

Exkluzívnu zľavu na microSDXC kartu Netac P500 nájdeš na Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy
Close
Close