APLIKÁCIE A HRYSpravodajstvoWindows

Ďalšia aktualizácia pre Groove Music prinesie veľké množstvo nových funkcií

Microsoft plánuje pridať veľké množstvo nových funkcií pre prehrávač Groove Music, informoval o tom web Thurrott.com. V budúcej aktualizácii pre tento hudobný prehrávač môžeme očakávať funkcie, ktoré sú známe z konkurenčných prehrávačov a hudobných stremovacích služieb ako Apple Music alebo Spofity.

Prvou zaujímavou funkciou je vizualizácia hudby (animácie). Používateľ si bude môcť vybrať z rôznych prednastavených motívov a dizajnov. Po zapnutí hudby môže sledovať zaujímavé „tancovanie“ a pohybovanie vizuálov na obrazovke. Túto zaujímavú funkciu pozná množstvo používateľov hlavne zo staršieho Windows Media Playeru, no konečne zavíta aj do jeho nástupcov Xbox Music a Groove Music.

Do Groove Music taktiež zavíta aj podpora ekvalizérov, ktorú používatelia vyžadovali už pri úplných začiatkoch tohto prehrávača. Ekvalizér bude konečne integrovaný priamo do Groove Music.

Zdroj: thurrott.com

Ďalšou novinkou je vytváranie odporúčaných playlistov, ktoré poznáme zo Spofity a Apple Music. Microsoft pridáva dva playlisty, ktoré Vám aplikácia automaticky aktualizuje. Jedná sa o dva playlisty s názvami Fresh on Friday a  Today’s Picks. Samozrejme, Groove Music bude používať aj automatické generovanie playlistov iba pre Vás, na základe Vašich obľúbených žánrov alebo umelcov. Vytvorené playlisty budete môcť kedykoľvek upraviť podľa Vašich potrieb.

Zdroj: thurrott.com

Používate Groove Music? Tešíte sa na nové funkcie, ktoré čoskoro do Groove Music zavítajú?

Zdroj: mspoweruser.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close