Spravodajstvo

Ďalší zdroj potvrdzuje, že Andromeda OS (Surface Phone) tak skoro nepríde

Niekoľko dní dozadu prišla Mary Jo Foley z renomovaného portálu Zdnet.com s informáciami, že projekt Surface Phone je pozastavený. Dôvodom mal byť nedoladený operačný systém Andromeda OS a obavy Microsoft o to, že by na trhu neuspel s ponukou aplikácií a hier, ktoré nájdeme v Microsoft obchode.

Projekt Andomeda OS v tento rok nepríde. Tvrdí to ďalší znám žurnalista

Najnovšie, hoci neradi to počujeme tak aj Tom Warren z portálu TheVerge potvrdzuje žurnalistky Mary Jo Foley. Na sociálnej sieti Twitter zverejnil status, v ktorom píše, že Andromeda OS definitívne nepríde v tomto roku. V rámci statusu však dodáva, že možno OEM partneri predstavia obdobné zariadenia, ale nie s operačným systémom Andromeda OS, ktorý ešte nie je pripravený. Zároveň dodáva, že celý projekt prechádza internou revíziou a to z dôvodu chýbajúcej podpory aplikácií pre celý ekosystém.

Zdroj: Twitter, úvodný obrázok: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close