SamsungSpravodajstvo

Ďalší zdroj hovorí, že Samsung Galaxy Note 10 príde bez fyzických tlačidiel či ďalších výstupov

Koncom marca sa objavili prvé špekulácie o tom, že Samsung Galaxy Note 10 príde na trh bez fyzických tlačidiel ako aj výstupov. Inými slovami, smartfón by nemal disponovať tlačidlami ovládania hlasitosti, výstupmi pre USB, Jack a podobne. Všetko malo byť riešené bezdrôtovými technológiami.

S rovnakými informáciami prišiel ďalší renomovaný portál

Najnovšie, s rovnakými tvrdeniami prišiel aj David Ruddock, redaktor portálu AndroidPolice.com, ktorý sa odvoláva na zdroje blízke spoločnosti.

Ruddoch píše, že smartfón nebude disponovať vonkajšími tlačidlami či inými výstupmi. Ďalej hovorí, že všetky tieto tlačidlá budú nahradené kapacitnými alebo tlakovo citlivými oblasťami, zvýraznenými pravdepodobne nejakou textúrou alebo niečím podobným.

Odstránenie výstupov či fyzických tlačidiel by tak dalo spoločnosti dodatočný priestor, ktorý môže využiť napríklad za účelom nafúknutia kapacity batérie. Zároveň tak dá spoločnosti dodatočné možnosti ako ochrániť zariadenie pred negatívnymi dopadmi pri strete s vodou či drobným prachom.

Ruddock ďalej píše, že zdroj im potvrdil dva varianty zariadenia. Pravdepodobne sa bude jednať ako už býva zvykom o väčší a menší model. Mimochodom, posledné úniky informácií o zariadení hovoria aj o tom, že smartfón bude disponovať podporou rýchleho nabíjania do 50W. S touto informáciou prišiel Gordon Kelly z portále Forbes.com. Tak isto sa odvolával na zdroje blízke spoločnosti Samsung.

Mimochodom, očakáva sa, že smartfón bude oficiálne predstavený v auguste tohto roka, teda o približne o 2 mesiace.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close