SpravodajstvoWindows 10 Mobile

Ďalší Redstone 2 Build pre Windows 10 Mobile príde možno už čoskoro!

Len pred niekoľkými dňami Microsoft vypustil do obehu prvý Redstone 2 Build po kódovým označením 1905, ktorý predstavila hlava programu Dona Sarkar a čoskoro by táto aktualizácia mohla byť nahradená ďalšou.

Počas včerajšieho dňa totiž na sociálnej sieti Twitter na účte „Core Insider Program“ bol uverejnený nový status, ktorý hovorí o ďalšej aktualizácii z vetvy Redstone 2 pod označením 14910.1001, ktorá by mala prísť niekedy ešte neskôr v tomto týždni.

 

Mimochodom, všimnite si v spodnom pravom rohu statusu watermark značku „did anyone say „more system apps“, ktorá by mohla naznačovať, že v rámci aktualizácie by sme sa mohli dočkať nových systémových aplikácií.

Hoci účet „Core Insider Program“ nepatrí pod oficiálne účty Microsoftu, ale vzhľadom na minulosť a presnosť predikcie informácií môže naznačovať, že sa nebude jednať len o „klasický“ update plný opráv, ale že prinesie aj niečo viac. No nechajme sa teda prekvapiť.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Chceš sa stať redaktorom aj ty? Ak ťa bavia témy technológií a vedy, tak si možno tým správnym kandidátom, aby si sa stal redaktorom nášho portálu. Napíš nám krátku ukážku textu ako píšeš a pošli ju na [email protected] My sa ti ozveme späť
Close
Close