NávodyXiaomi

Dajte svojmu Xiaomi unikátny vzhľad vďaka týmto parádnym témam: Ktorú z nich si vyberiete?

Prineste svieži nový vzhľad pre váš Xiaomi, Redmi či Poco smartfón vďaka týmto unikátnym piatim témam. Vyberie si z nich každý!

Xiaomi smartfóny sú neskutočne upraviteľnými smartfónmi nielen po stránkach funkcií, ale i pre svoje veľké množstvo úprav používateľského rozhrania. Do karát im nahráva aplikácia prichádzajúca priamo v nadstavbe MIUI s názvom Motívy či Témy. Medzi nimi dokážeme nájsť veľké množstvo motívov, ktoré môžeme buď využiť tak, ako nám ich aplikácia ponúka, alebo ich medzi sebou kombinovať. Otázkou však ostáva, ktorú tému si vybrať? Pozrite sa na výber týchto piatich a dajte svojmu smartfónu nový svieži dizajn vďaka unikátnym témam.

HELLO 1

Prvou témou, na ktorú sa dnes pozrieme, je HELLO 1. Tento motív je kompatibilný so všetkými smartfónmi bežiacimi na nadstavbe MIUI 12 a ponúka krásny svetlý dizajn s množstvom úprav pre uzamknutú obrazovku. Téma navyše ponúka i upravené ikony aplikácií a mení svoj dizajn i pri spustenom tmavom režime. Ak teda hľadáte niečo svieže a nové, HELLO 1 je tu pre vás.

HELLO 1 xiaomi téma
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Purify

Ak chcete siahnuť po čistom dizajne bez akýchkoľvek ostrých rušení jasnými farbami či vyzývavými ikonami, Purify je tu pre vás. Táto minimalistická téma je dostupná pre všetky Xiaomi, Redmi či Poco smartfóny s nadstavbou MIUI 12 a jej jemné farby a elegantné widgety ju radia medzi jednu z najkrajších motívov v ponuke.

Purify xiaomi téma
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Delux LineUi

Keď sa pozrieme na motív s názvom Delux LineUi, ide o niečo agresívnejší motív. S minimalizmom si tu určite tvorcovia hlavu nelámali a priniesli motív, ktorý určite bude imponovať hráčom či milovníkom jasných farieb. Neónové ikony aplikácií či upravené widgety sú určite unikátnym dizajnom pre smartfóny s nadstavbou MIUI 12 a vyššou.

delux lineui xiaomi téma
Zdroj: Xiaomiadictos.com

LANDSCAPE [OS]

Motívy s dizajnom operačného systému iOS sú stále v kurze. LANDSCAPE [OS] prichádza so sviežim dizajnom určeným pre smartfóny s nadstavbou MIUI 12 a vyššou. Ponúka ikony aplikácií i widgety po vzore iOS od Applu, no nezaostáva ani uzamknutá obrazovka, na ktorú je možné umiestniť widgety.

landscape os xiaomi témy
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Bubble 3D

Posledným dnešným motívom je minimalistický Bubble 3D. Ak ste teda fanúšikovia jemného, no sladkého dizajnu, táto téma je isto i pre vás. Téma je rovnako dostupná pre smartfóny s nadstavbou MIUI 12 a vyššou a prináša príjemnú úpravu celého smartfónu s výnimkou uzamknutej obrazovky.

bubble 3d xiaomi témy
Zdroj: Xiaomiadictos.com

Tak čo, vybrali ste si niektorú z tém? A ktorým témam dáte teraz šancu? Podeľte sa s nami v komentároch!

V závere musíme dodať, že v prípade, ak ste tému nenašli prostredníctvom aplikácie Motívy, tak skúste zmeniť región vášho smartfónu na Indiu. Následne budete mať dostupnú širšiu škálu nových motívov vrátane tém vyššie.

via Xiaomiadictos.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close